Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Pytanie

Witam,

nie chce odświeżać starego tematu, który był utworzony prawie rok temu i w dodatku nikt nie był w stanie pomóc temu problemowi.
Posiadam CM 10.2 i chce zainstalować stockowy rom z pliku .kdz, wszystko fajnie mam przygotowane, uruchamiam odpowiedni program (przez Automatic Offline Procedure), zaznaczam to co mam zaznaczać i  gdy naciskam Upgrade Start to po chwili uruchamia mi się program LG Mobile Support Tool, gdzie jest napisane "oczekiwanie na połączenie". Wchodziłem w ustawienia ---> pamięć--->przycisk menu-----> połączenie USB z komputerem i są tam tylko dwie opcje połączenia USB z PC:

1) Urządzenie multimedialne (MTP)
2) Aparat (PTP)

Co mam zrobić, żeby uzyskać połączenie z programem LG Mobile Support Tool ? I żeby pojawił mi się tryb Oprogramowania LG ?

PS. oprogramowanie zainstalowane, sterowniki również, podłączałem do PC z włączonym debugowaniem oraz wyłączonym, po podłączeniu telefonu do PC, normalnie mogę eksploatować pliki, (kopiować, przeglądać itp.) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dzięki za podesłanie linka, ale jest tam punkt 3. Podpinamy telefon w trybie Oprogramowanie LG a między innymi w tym tkwi mój problem, bo nie mam takiej możliwości/opcji, by podłączyć telefon w trybie Oprogramowania LG, ponieważ mam tylko 2 opcje do wyboru: MTP i PTP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie ma nigdzie takiej opcji w CM 10.2.W tryby połączenia z PC wchodzę tak: ustawienia ---> pamięć----> (przycisk menu, po prawej stronie) ----> Połączenie USB z komputerem i wyskakują mi tylko te dwie opcje, o których wspominałem dwa razy, bez "Oprogramowanie LG".... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

...spróbuj z poziomu MTP... Może zadziałać, ale nie jestem pewien. Na moim telefonie po podłączeniu w MTP działało ADB.

Tak, wiem co mówię. Oczekiwanie na urządzenie = waiting for device, a stąd już do ADB dość blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności