Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[HTC One M8] CyanogenMod 12 - oficjalny


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

HTC One M8 - CyanogenMod 12 - oficjalny 

post-7223-0-57990600-1420558371.jpg

 

Mam zaszczyt wam zaprezentować rom od Cyanogenmod.org ze wsparciem,

oczywiście jest to wersja nightly...

 

Wymagania:

  • ROOT
  • CWM v 6.0.5.1 /TWRP 2.7.0.X (lub nowsze)
  • Odblokowany bootloader

 

post-7223-0-83486300-1420558817_thumb.pn post-7223-0-93135600-1420558858_thumb.jp

 

 

Pobierz:

CM : http://download.cyanogenmod.org/?device=m8
Gapps: https://s.basketbuild.com/gapps
 

 

Instrukcja:

  1. Pobierz ROM i Gapps
  2. Wrzuć pliki na kartę pamięci/ pamięć urządzenia
  3. Wyłącz/przejdź w tryb recovery
  4. Wykonaj pełne wipe systemu
  5. Następnie zainstaluj ROM, następnie Gapps
  6. Reboot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Krótkie info: 

 

1. Aparat po przejściu w HDR wywala się. Trzeba czyścić dane aplikacji aby znowu odpalić. Do poprawki. 

2. Aplikacja HTC DOT View: błąd -505 przy instalacji z google play. Robiłem factory reset przed instalacja CM12, więc nie ma pozostałości po tej apce. Błąd 505 oznacza, że inna aplikacja korzysta z dostępu, o który prosi HTC DOT View i wtedy wywala błąd. Próbowałem instalować przez ADB ale dostaję info o tym, że jest błąd ale nie podaje, która apka już korzysta z tego dostępu. Opcja do poprawy albo do producenta apki albo na poziomie developera, który może to sprawdzić i rozdzielić dostęp. 
3. Aparat HTC: nie działa. 

Na razie innych błędów nie zauważyłem :)


Krótkie info: 

 

1. Aparat po przejściu w HDR wywala się. Trzeba czyścić dane aplikacji aby znowu odpalić. Do poprawki. 

2. Aplikacja HTC DOT View: błąd -505 przy instalacji z google play. Robiłem factory reset przed instalacja CM12, więc nie ma pozostałości po tej apce. Błąd 505 oznacza, że inna aplikacja korzysta z dostępu, o który prosi HTC DOT View i wtedy wywala błąd. Próbowałem instalować przez ADB ale dostaję info o tym, że jest błąd ale nie podaje, która apka już korzysta z tego dostępu. Opcja do poprawy albo do producenta apki albo na poziomie developera, który może to sprawdzić i rozdzielić dostęp. 
3. Aparat HTC: nie działa. 

Na razie innych błędów nie zauważyłem :)

Grzebię w systemie w poszukiwaniu rozwiązania problemu z HTC DOT VIEW. I namierzyłem apkę systemową: org.cyanogenmod.dotcase i zakładam, że to ona może blokować dostęp do zasobów pamięci oryginalnej aplikacji dostępnej na google play. I teraz pytanie czy to aby na pewno ta apka? a jeśli tak, to jak ją usunąć. Zakładam, że muszę wejść w ADB i stamtąd po przyznaniu SU. Ma ktoś jakiś manual do tego? 

Edit: apka odinstalowana. to nie to ;) 


Namierzone bugi:

1. Aparat HTC nie działa

2. HDR w aparacie nie działa - FC

3. Brak możliwości zainstalowania HTC DOTVIEW z google play (błąd -505)

4. Radio: wyszukuje stacje ale nie ma dźwięku

Pozdro 
 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności