Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG G2] Tryb Fastboot


Patryk Szkudlarek

Pytanie

Cześć

Zacznę od tego, że chciałem wgrać CWM, aby zrobić backup danych, a raczej stock rom'a. Pobrałem aplikację wszystko ładnie zainstalowało, z restartował się i moim oczom ukazało się coś takiego: 

[1050] Fastboot mode started[1100] udc_start()

Zainstalowałem ADB w komputerze, sterowniki od telefonu mam, i gdy wpiszę komendę 

fastboot device

Wyrzuca mi CMD:

? Fastboot

Kiedy Próbuje wejść w Hard Reset, udaje mi się to, ale gdy ostatni raz wcisnę Power wywala mi znów to samo co wyżej, czyli Fastboot mode started

 

W Trybie Download dzieje się tak samo, z takim względem, że przez ułamek sekundy pojawia się tryb download, po czym od razu przeskakuje na tryb Fastboot. Co ja mm zrobić, by postawić go na nogi ? 

 

Przypadkiem wpadłem na kod:

fastboot erase recovery

On działa prawdiłowo, tak samo jak:

fastboot flash recovery recovery.img

Flashuje, ale nie moge wejść do recovery, bo się pojawia tryb Fastboot, a gdy próbuje zrobić hard reset na tym recovery to wywala tak na jasnym ekranie w gornym lewym rogu 

secure booting error

po czym jest czarny ekran i nic sie nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

no wlasnie chcialbym wgrac czystego stocka, ale gdy przejde do trybu download to wyrzuca mi tryb fastboot

te wszystkie programy od lg tez swiruja, ze do ladu nie moge dojsc

Problem rozwiązany - zaniosłem do serwisu, niby uszkodzony bootloader i wymieniali pamięć (dziwne, że przez boxa tego nie zrobili)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale nie mogę wgrać stocka, ponieważ ciągle coś odwala ten program, a do trybu download też nie mogę się dostać, bo pojawia się na chwilkę, a zaraz pojawia się tryb fastboot


Da się wgrać przez fastboota czystego stocka, wypakowanego ? Bo jak kombinuje z boot.img z CM to wszystko śmiga, jakieś małe kroczki sa, ale co robić ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności