Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Przywracanie Appek


TresS

Pytanie

Witam,

właśnie przed chwilą zainstalowałem CM 10 korzystając z pomocy jednego z wątków na tym forum. Niestety byłem za szybki i nie zainstalowałem gapps_jb i zrebootowałem urządzenie.

Jeżeli chodzi o CM 10 to działa wszystko doskonale tylko niestety nie mam swoich appek i nie wiem jak mam je przywrócić. Wchodząc na google play, strona wyświetla mi, że takie appki mam już zainstalowane na swoim telefonie i nie mogę ponownie ich ściągnąć. Czyli jakbym chciał chociażby ponownie wgrać ROM Managera żeby przez cwm zrobić operację ponownie to nie mogę.

Proszę o jakiekolwiek informacje, które mogłyby pomóc w przywróceniu tych danych.

Z góry Dziękuję i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Udało mi się rozwiązać problem. Zflashowałem, dzięki temu miałem dostęp do CWM, wgrałem ponownie CM 10 i do tego dobrą wersję gapps i wszystko zaczęło śmigać jak powinno :D

Od razu odpaliła się usługa google i przywróciła mi wszystkie appki.

Problem z wejściem do recovery był też przez to, że kilka dni temu coś odbiło baterii w moim telefonie i po każdym wyłączeniu automatycznie sam się włączał. Dalej niestety jest taki problem, że po wyjęci kabla od ładowania bateria wyświetla mi, że cały czas się ładuje, ale to już problem na inny wątek :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sam się przyznałeś ze nie masz wygranych gaaps, a to podstawa. To "aplikacja" systemowa google, inaczej ujmując to zbiór programów od google.

W większości przypadków po zalogowaniu google sam zacznie przywracać apki. Po za tym na przyszłość proponuje robić backup. Ja nie wyobrażam sobie instalowac nowy system bez możliwości powrotu do starego gdyby coś nie wyszło. A do backupu apek korzystam z titanium backup.

wytapane z Desire Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności