Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S 3] Problem - encryption unsuccessful


hezo1css

Pytanie

Witam. Odkupilem telefonik jakis miesiac temu i uzywalem normalnie tzn.nic nie grzebalem w systemie tylko smsy i dzwonienie oraz jakies zwykle aplikacje typu msngr. Telefon jest na Cyanogenmodzie. Nie pamietam numeru. 

Sytuacja wyglada tak ze dzisiaj mialem juz slaba baterie - okolo 2% i musialem zrobic zdjecie. Zrobilem i gdy chcialem wejsc w galerie to telefon sie zawiesil i po jakims czasie zresetowal. Wiec podpialem go pod ladowarke i zauwazylem ze po obracajacym sie logu Cyanogenmoda pojawil sie ekran z  : encryption unsuccessful i przyciskiem reset. Nacisnalem Reset i pojawila sie na chwile animacja androida i uruchomil sie ponownie do napisu : encryption unsuccessful.

 

Telefon : 

Samsung galaxy S III GT- I9300 wersja 8Gb

FCC ID : A3LGTI9300A

SSN : I9300GSMH

 

Dodam ze nigdy nie mialem do czynienia z rootowaniem i tego typu rzeczami. Prosze bardzo o pomoc bo telefon jest mi bardzo potrzebny do pracy a nie mam zastepczego. Co mam zrobic?

Obecnie telefon laduje sie oraz swieci sie czerwona dioda oraz co jakis czas gdy go wylacze sam sie wlacza do ekranu : encryption unsuccessful.

 

Dodam ze obojetne mi jest czy bede mial wgrac cyanogenmod czy oryginalny Adroid 4.3. Wgralbym to co latwiej da sie zrobic bo niechcialbym niczego zepsuc.

 

Edycja : Mam recovery 6.0... Wiec orientuje sie ze jedyne co musze zrobic to sciagnac CM 10.2 na karte sd i nastepnie install zip from sd card??

Skopiowalem na karte pamieci zip z cm 10.2 ale w cwm v6.0.3.6. pokazuje E:Can't mount /external-sd oraz /sdcard... Co zrobilem zle?

 

Edycja: Wrzucilem cm 10.2 i gappsy na inna karte pamieci i wgralem je przez recowery. Wszystko pomyslnie sie zaladowalo i teraz czekam na logu ladowania po reboocie.

 

Edycja : Logo ladowania nie zniknelo po 2 godzinach. Co zrobic? 

 

Edycja : cm 10.2 oraz 10.1.3 nie odpalaja -- telefon zatrzymuje sie na ladujacym sie logu cyanogenmoda.

 

Telefon zostanie zawieziony do serwisu,sam sobie nie poradzilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności