Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG G2] Bootloop, nie potrafię wejść do recovery


ViserionG2

Pytanie

Witam, kilka dni temu wgrałem sobie Cyanogenmoda 11, wszystko było okej do dzisiaj. Otóz po flashu moda aparatu dalem reboot i telefon sie mial zrestartowac, ale stanął na kręcącym się logu Cyanogenmodu. Problem podobny jak tutaj http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/2090-lg-g2-problem-z-w%C5%82%C4%85czeniem-telefonu-po-wgraniu-cyanogenmod-11/ , backup był zrobiony, ale nie wiem jak wejść w recovery, power+volum- nie działa, tylko czasami przensi mnie w jakis tryb firmware uptade, który ciągle siedzi na 0%. 

Macie jakies rozwiązania? Czy od razu próbowac ratować metodą KDZ?
Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Popróbuj różne metody, aby wejść do cwm, a może się w końcu uda, a jak nie, to przez KDZ system zainstaluj nowy...
 
A za nie wpisanie tematu (nie przestrzeganie regulaminu) powinny być przyznawane ostrzeżenia, bo to zaczyna przechodzić ludzkie pojęcie...
 



Temat poprawiony
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Factory daje ci tyle że mozesz zresetowac fona do ustawien fabrycznych plus reset danych i apek . Trzymaj te dwa przyciski przy wyłaczonym fonie przez 3- 4 sekundy 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak wiem, po wielu próbach wyskoczył mi Factory Hard reset - czy to mi pomoże, co to daje?

Prawdopodobnie wykasuje wszystko z telefonu i będzie czyściutki system, ale nie jestem pewien, nie korzystam z LG :/

 


Za regulamin przepraszam - jestem nowy i działam trochę w stresie

Nie chodzi mi tutaj już tyle o regulamin, bo trochę czasu jednak zajmuje przeczytanie go, ale następnym razem zwracaj uwagę na wszystkie dostępne sekcje i opcje podczas pisania wątku ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności