Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[FREE][ANDROID] Mobiliada - takie pytania, że bania siada! :)


Dexode

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę nudne takie wybieranie tylko. Powinieneś jakoś urozmaicić tą grę. Trafisz w najczęściej wybieraną odpowiedź zbierasz punkty. Za punkty możesz np. stworzyć swojego bohatera i zdobywać przyjaciół :D

 

Swoją drogą jestem pełen podziwu co do grafiki. Jeżeli na takim samym poziomie zrobił byś możliwość grania ze znajomymi bohaterami bym grał :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukacie problemów tam gdzie ich nie ma, Tworzycie własne i jeszcze macie pretensje do Bogu ducha winnego o nie. Zabawne  :lol:

 

Co do wypowiedzi Pawliniaka mam prośbę. Podrzućże mi tutorial jakim cudem uzyskałeś tak piękny Layout do aplikacji  :wub:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trochę nudne takie wybieranie tylko. Powinieneś jakoś urozmaicić tą grę. Trafisz w najczęściej wybieraną odpowiedź zbierasz punkty. Za punkty możesz np. stworzyć swojego bohatera i zdobywać przyjaciół

 

Dziękuję. Wcześniejszym zamysłem gry było przyznawanie punktów za trafianie w odpowiedzi które najczęściej wybierają użytkownicy. Niestety za dużo osób nie wiedziało o co chodzi, pomijali dialogi i byli zdziwieni. Dlatego znieśliśmy 'sens' gry i zrobiliśmy z tego zwykły quiz, w którym użytkownicy mogą sprawdzić jak odpowiadają inni. 

 


Pamiętaj.
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi

 

Polemizowałbym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche by to bylo glupie, gdyby sie otrzymywalo punkty za 'odgadniecie', co wola inni. Przeciez tutaj chodzi o to, aby odpowiadac szczerze, a nie, zeby trafic, w co wola inni ;)

Ale jakies archievmenty itd by sie przydaly :D pomysl dobry, tylko jak to zrobic...

Wysłane z mojego Xperia Sola przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Troche by to bylo glupie, gdyby sie otrzymywalo punkty za 'odgadniecie', co wola inni. Przeciez tutaj chodzi o to, aby odpowiadac szczerze, a nie, zeby trafic, w co wola inni

 

No na początku wydawało nam się to całkiem ok, ale z czasem jednak okazało się że to straszna lipa, dlatego zmieniliśmy 'sens' gry.

 


Ale jakies archievmenty itd by sie przydaly pomysl dobry, tylko jak to zrobic...

 

Ale przecież od 2 tygodni achievmenty są już w apce dostępne  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jasne, rozumiem. Najlepszym się zdarza. :) 

U nas non stop jest coś nowego, od pierwotnej wersji zmieniło się baaaardzo wiele, dlatego zachęcamy wszystkich użytkowników do aktualizacji. A Ci którzy nie mają jeszcze apki, do jej pobrania oczywiście. :)


Miło mi poinformować, że wraz z dniem wczorajszym aplikacja przekroczyła magiczny próg 1000 pobrań. !

Dziękujemy za wszystkie uwagi, bo to właśnie dzięki nim, z update na update aplikacja stawała się coraz lepsza. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności