Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[FREE][ANDROID] Mobiliada - takie pytania, że bania siada! :)


Dexode

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Jestem twórcą aplikacji Mobiliada i chciałbym prosić Was o opinię na temat gry.

 

Link do google store:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dexode.question

 

Życiowe dylematy, rozterki, problemy, zwątpienia i rozczarowania... 
Niestety zawsze trzeba podjąć jakąś decyzję. 
Myślisz że znasz ludzi i potrafisz przewidzieć ich zachowania?

Sprawdź się w Mobiliadzie i zgadnij którą odpowiedź najczęściej wybierają gracze.

 

 

Aplikacja jest całkowicie darmowa, więc bez problemu możecie pobrać ją na swoje komórki.

 

Interesują mnie zarówno te pochlebne opinie jak i negatywne.

Wszystkie dokładnie przeanalizuje i wprowadzę w życie tak by ulepszyć aplikację.

 

Wasza opinia ma wpływ na rozwój gry. :)

 

Co sądzicie o tej produkcji? :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomysł trochę odgapiony z Co wolisz? 

 

Gra nas zainteresowała, ale sposób jej wykonania zasmucił. :) Można powiedzieć że staramy się stworzyć jej lepszy odpowiednik. 

Apka o której wspomniałeś walała nam telefony, nie działała na starszych wersjach androida, nie miała zabezpieczeń, dane do teraz wyciekają gdzie tylko się da. No a poza tym mieliśmy swoją wizję tej aplikacji. Przede wszystkim zrobić ją porządnie i rozwijać się wraz z oczekiwaniami użytkowników. 

Dlatego tak bardzo prosimy o opinię, ponieważ KAŻDA opinia dodaje coś nowego do aplikacji oraz pozwala nam spojrzeć na ten produkt z nieco innej strony.

 


Jak gra będzie w dalszym stopniu rozwoju, może się znaleźć jej recenzja na naszym portalu

 

Oooo.... byłoby nam niezmiernie miło, gdyby jej recenzja znalazła się na portalu.

Obiecuje że będziemy robić wszystko, aby aplikacja szła w dobrym kierunku.

 

Liczę na to że będziesz obserwował co się z nią dzieje. :)

 

Dziękuję za wiadomość.

 

 

Paweł - Dexode

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz, to moge juz teraz zrobic recke (przez weekend) ale wedlug mnie lepiej jest troche poczekac...

Ile w aplikacji jest pytan?

Wysłane z mojego Xperia Sola przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie 150, ale sukcesywnie każdego dnia dodawane są kolejne.

Co do recenzji, to ja również bym się jeszcze trochę wstrzymał. Obecnie jesteśmy w fazie PRĘŻNEGO rozwoju aplikacji i testów, dlatego szkoda byłoby aby recka była na minus, bo np. serwer kiepsko zwróci pytania. :)

Gdy będę uważał że jesteśmy gotowi, pozwolę sobie skrobnąć do Ciebie na PW i sam ocenisz czy w ogóle warto recenzować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogółem jak udostępniasz coś na forum, musisz liczyć się z opinią.

 

'Nie wypuszcza się lini produkcyjnej samochodów, jeżeli nie są gotowe. Wyobrażasz sobie, że jeździsz autem bez karoserii, a producent Ci powie, później to usupełnimy/poprawimy?"

 

To w sumie od oceny recenzenta zależy jaka ma być opinia.. a nie od ciebie. Nie możesz w sumie wpływać instrumentalnie na jej ocenę kolego. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czysta Java z bibliotekami Androida czy korzystasz z jakiegoś frameworka?

 

Czysta Java z bibliotekami Androida, bez frameworków.

 

 


Ogółem jak udostępniasz coś na forum, musisz liczyć się z opinią.
 
'Nie wypuszcza się lini produkcyjnej samochodów, jeżeli nie są gotowe. Wyobrażasz sobie, że jeździsz autem bez karoserii, a producent Ci powie, później to usupełnimy/poprawimy?"
 
To w sumie od oceny recenzenta zależy jaka ma być opinia.. a nie od ciebie. Nie możesz w sumie wpływać instrumentalnie na jej ocenę kolego. 

 

Ależ broń boże nie mam zamiaru wpływać na opinię redaktora :)

Po prostu sam zapytał jak ja to widzę, więc mu odpisałem - ale oczywiście jak najbardziej może recenzje robić już teraz.

Aktualizacja jest od wczoraj, więc niech zaktualizuje apkę i śmiało recenzuje. :) (oczywiście jeżeli ma ochotę).

Liczę się z tym że jeżeli puszczam coś publicznie na forum to otrzymam feedback dot. obecnego stanu aplikacji, a nie tego co być może kiedyś zostanie wprowadzone.

Nie miałem na celu wywołania na nikim żadnej presji, po prostu źle się zrozumieliśmy.


#UPDATE
 
Aplikacja została zaktualizowana.
Usunęliśmy licznik gwiazdek na dole, dodaliśmy możliwość dodawania własnych zestawów odpowiedzi.
+ dodaliśmy ponad 50 pytań, dla tych najbardziej wytrwałych. :)
 
Zapraszamy do testów i do oceny!

#UPDATE 2

 

Aplikacja została ponownie zaktualizowana.

Dodaliśmy możliwość share'owania na Google +.

Podpięliśmy achievementsy.

 

Zapraszamy do testów i do oceny! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre pytania się powtarzają, na przykład, gdzie chciałbyś spędzić wakacje, w czym wolisz się wykąpać ;)

I w jednym wydaje mi się, że jest mały ort. zamiast "dostawać 1 grosza" powinno być raczej "dostawać jeden grosz" ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziękuję za uwagi. Odszukam te bakcyle i niezwłocznie poprawie :)

 

W razie pytań, propozycji albo uwag, jestem do Waszej dyspozycji. 

 

Pozdrawiam

Paweł - Dexode


Niektóre pytania się powtarzają, na przykład, gdzie chciałbyś spędzić wakacje, w czym wolisz się wykąpać ;)

I w jednym wydaje mi się, że jest mały ort. zamiast "dostawać 1 grosza" powinno być raczej "dostawać jeden grosz" ;)

 

 

Powtarzające się pytania zostały usunięte, a te niesmaczne zastąpione ciekawymi.

Dzisiaj będzie update, więc wieczorkiem aplikacja będzie całkowicie odświeżona.

 

Zapraszamy do aktualizacji :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wychodzę z założenia że jeżeli nic za to nie płacimy to jest to za darmo.

Reklamy da się normalnie ominąć, jak wszędzie, nie ma sieci która na to nie pozwala, no chyba że jakieś reklamy wideo, KTÓRYCH MY NIE MAMY.

 

To że autor na tym zarabia, to nie znaczy że Ty za to płacisz :) A jeżeli nie płacisz, to jest to za darmo. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest jak z filmem w Polsacie..

Oglądasz i naglee trach...reklama.. I co w tedy masz ? Megawku****  :)

 

Ja oczywiście nie krytykuje tego, bo forum ma podobną politykę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyko że reklamy na forum sa statytyczne w jednym miejscu a nie co post wylatują ci na cały ekran (a sa takie fora ^^) :P w ty sek, niektóre apliakcje jak sa podpiete do sieci pokazują małe banerki na samym dole ekranu jakieś 1/6 ekranu, to rozumiem ;) przemysl takie rozwiązanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykladowo ja wole zeby mi cos czasem wyskoczylo niz jakby caly czas mialo jakies badziewie zaslaniac ta powiedzmy 1/6 ekrany

Wysłane z mojego Xperia Sola przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
 
 

 

 

 


założenie poniekąd słuszne ale płacimy i tak..czasem i rozrywką... lubisz ogladac film z reklamami co 10 minut? bo ja nie, ty za to nie płacisz walutą ale czasem emitowania reklam

 

Niby tak, ale spójrz na to ze strony reżysera. Jeżeli już nakręcił jakiś tam film, to pewnie chciałby aby chociaż koszta mu się zwróciły i miał wrzucić co do gara, zwłaszcza jeżeli puszcza film za darmo (z reklamami).   :)

 

 

 


no tutaj nie czasem a co 2-3 pytania hihi

 

Zaktualizuj aplikacje. W poprzedniej wersji był błąd o którym pisałem na poprzedniej stronie.   :) 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo co reklamy w grze, do tego że aplikacja nie jest darmowa :D

 

Banerek na dole odpada. Po pierwsze nie ma miejsca, a po drugie, mnie bardziej męczy baner który widnieje cały czas, niż reklama która pojawia się raz na jakiś czas i mogę ją szybko wyłączyć. :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności