Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Galaxy S3] Instalacja CyanogenMod na telefonie


InvaSkill

Pytanie

Witam, mam świadomość tego, że są setki takich tematów. Chciałbym mojej s3 zainstalować CyanogenMod. Przeczytałem sporo tematów tutaj, na innych stronach w tym zagranicznych... Prób było na prawdę wiele..

Chciałbym by ktoś ze screenami najlepiej pokazał co mam zrobić by to cholerstwo zainstalować bo na prawdę jestem już zdesperowany..

2 dni i porażka. Na karcie SD nie czytało mi plików zip, Odin nie widzi plików, które chciałbym wrzucić, po prostu szlak jasny mnie trafia.

Telefon aktualnie w wersji 4.1.2, miałem spory problem bo nie chciał się już nie chciał się nawet włączyć więc zainstalowałem jakiegoś ROM

'a z chomikuj. O dziwo działa. Proszę o linki, wyjaśnienie a najlepiej screeny w dodatku, jak ktoś się nudzi to niech to dla mnie zrobi, będę bardzo wdzięczny.

 

Próbowałem przez ten instalator Cyanogena ale nie widzę, żadnego efektu. Jestem po prostu zielony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
  • 0

Jeden z Twoich linków jest na inny telefon i nie jestem pewien czy będzie to działać na i9300.


Dobra temat do zamknięcia jakoś dało rade. Skorzystałem z CyangenMod Installer, następnie przeczytałem, na którymś forum jak sprawdzić czy ma się zrootowany telefon więc ściągnąłem superuser i tam mi pokazało to co chciałem wiedzieć, po czym zdecydowałem się na kolejną próbę ściągnięcia cModa i Gapps. Wrzuciłem cModa z Gappsem na kartę SD, wszedłem w tryb recovery zrobiłem Full Wipe, Cache i Dalvik, zainstalowało mi pomyślnie cModa ale gappsów już nie chce łyknąć więc reboot i cMod już jest ale bez gappsów i mimo wszystko to mi wystarczy :) Dzięki za chęć pomocy, pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności