Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Nexus 4 Pomoże ktoś ?? (root)


11patrykus11

Pytanie

Cześć, ostatnio chciałem wgrać root mojemu nexusowi 4 poprzez program <Wug's nexus root toolkit> ale mam pewien problem otóż jak "przechodzę" ten tutorial jak wgrać sterowniki ADB to przy tej częśći gdy wciska się ten przycisk żeby sprawdzić czy wszystko jest OK to mi pokazuje że wogóle nie wyszukuje mi tego ADB aha i dodam że robie wszystko tak jak jest napisane więc niewiem.

dodam że mam 3 letniego laptopa i może to coś zmienia ? 

PS. pdanet niby ma juz wgrane ADB ale jak podłaczam nexusa i jak chce go zrootować to też mi nie wyszukuje ADB.

niewiem co robić, robiłem nawet format i nic hmmm może ktoś by zrobił totalnie pełny tutorial jak to wgrać ?

  

Może znacie jakiś program do automatycznej instalacji ADB bo ja totalnie nie znam sie na tych komendach czy na SDK manager

PROSZĘ  O POMOC

 

jeśli temat nie pasuje tu to sorki :P

 

 

 

 

 

 

jak miałem galaxy s było łatwiej :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

A§4. Pisanie nowych postów na forum.

4.1. Przed napisaniem nowego tematu skorzystaj z wyszukiwarki, a także sprawdź czy odpowiedz na Twoje pytanie nie znajduje się w FAQ lub Tutorialach

4.2. Posty umieszczaj w odpowiednich działach. Wystawianie tego samego posta w różnych działach lub kilka razy ale z innym tematem grozi ostrzeżeniem.

Wszelkie problemy z konkretnym ROMem, aplikacją, grą itp. należy umieszczać w istniejących już tematach zamiast zakładać nowy. Jedynie w przypadku gdy nie ma jeszcze odpowiedniego tematu należy założyć nowy.

4.3. Nadaj odpowiednią (jasną i streszczającą problem) nazwę swojemu tematowi! Tematy z nazwami typu "PROBLEM" , "POMOCY", "CO ROBIĆ" są nieprawidłowe i będą zamykane. W jednym temacie powinieneś poruszać tylko jeden problem.

Tematy o nazwach typu: „Problem z sms”, „Problem z wifi”, „Problem z G1”, „Coś nie działa”, „Coś zepsułem” itd. również są nieprawidłowe.

W przypadku takich tematów autor otrzyma od moderatora polecenie poprawy tytułu. Można to zrobić poprzez Zaawansowaną Edycję pierwszego postu w temacie. W wyniku braku reakcji autora na polecenie moderatora, temat będzie bezwarunkowo zamykany i przenoszony do kosza.

4.4. Przed napisaniem nowego tematu lub postu, każdy użytkownik jest zobowiązany do zapoznania się z zawartością danego działu oraz zawartych w nim ogłoszeń.

4.5. Posty nie mogą obrażać w żaden sposób innych osób zarejestrowanych na forum i osób postronnych.

4.6. Nie pisz tego samego tematu w różnych działach.

4.7. W dziale aplikacji oraz gier, umieszczamy informacje o aplikacjach, grach i promocjach przeznaczonych tylko dla użytkowników zamieszkujących na terenie Rzeczypospolitej Polskiej w systemach umożliwiających zakupy aplikacji przygotowywanych przez developerów. Promocje dotyczą m.in. takich aplikacji jak Android Market, Samsung Apps, Get Jar. Aplikacje mają być dostępne w sposób LEGALNY, bez stosowania innych czynności omijających zabezpieczenia producenta (takich jak określone terytorium dostępności aplikacji). Dotyczy również aplikacji darmowych!

4.7. Tematy zaczynamy informacją czego dotyczą:

  • [ROM] - Nowy rom
  • [KERNEL] - jądro systemu
  • [TUTORIAL] - poradnik

4.8. Posty niezgodne z prawem polskim będą kasowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności