Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Pomoc w instalacji CyanogenMod 10 na Galaxy SII.


Frazo

Pytanie

Witam. Chciałbym się nauczyć modyfikacji mojego telefonu, ale nie wiem od czego zacząć. Tyle tego jest w internecie chodzi mi o dokładny opis co trzeba ściągnać co trzeba zainstalować... itd. Tak wiecie dla zielonych, bo naprawdę nie wiem. Czym więcej czytam, tym większy mi sie robi mętlik w głowie. Kolega mi wgrał CyanogenMod 9 i jest świetny, bardzo mi sie podoba. Zauważyłem, że wyszła nowsza ciekawsza wersja CyanogenMod 10 stabilna i chciał bym ja sobie wgrac... Proszę o pomoc.

PS posiadam samsunga galaxy s2

Edytowane przez Grzesiek95112
Oczy bolą, jak się patrzy na takie błędy! Zmiana tytułu, przeniesienie do dobrego działu. Następnym razem punkty ostrzeżeń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie ma jeszcze stabilnego na Twojego samsunga, ale za niedługo wyjdzie.

Na początek musisz wiedzieć co to jest:

  • ROM - soft, kŧóry masz w telefonie
  • KERNEL - jądro systemu, na którym działa system
  • CUSTOM ROM - zmodyfikowany soft do telefonu(np. Cyanogenmod)
  • RECOVERY - oprogramowanie wgrywane do telefonu pozwalające zrobić backup systemu, albo wgrywać całkiem nowe paczki(najpopularniejsze jest CLOCK WORK MOD)
  • DOWNLOAD MODE- taki tryb, dzięki któremu możesz wgrywać soft za pomocą Odina
  • ODIN - Program do flashowania systemu w samsungu

Zaczynasz od zainstalowania sterowników do Twojego telefonu. Potem instalujesz Odin. Jak to wszystko zrobisz, daj znać. Powiem Ci co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności