Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Rozwiązany: Rozlaczanie telefonu przez czujnik zblizeniowy


koziol

Pytanie

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Może wygaś ekran (przyciskiem u góry) przed przyłożeniem słuchawki do ucha - wtedy będziesz wiedział czy ów czujnik ma niechcianą funkcje rozłączenia w tym romie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mala poprawka :P Wiec witam znow mam problem tym razem telefon sam mi rozlacza rozmowe jak przyloze ucho do telefonu tak jakby czujnik zblizeniowy dziala jako czerwona sluchawka nie wiem zupelnie co mam zrobic prosze o pomoc :unsure:

probowalem i nic dupa :/

to samo zrobil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czyli wina romu...

Dawałeś full wipe?? po wgraniu?? To czasem pomaga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zrobienie wipe nie zaszkodzi, a moze pomoc. Co do winy romu to moze byc ze ktos sie pomylil w programowaniu romu. Moze wystarczy wgrac rom na nowo i full wipe - nie zaszkodzi. :D

Wysłane z mojego HTC Vision

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niestety chacha nie cieszył się należytym uznaniem - gdyż ma słabe bebechy. Dlatego mało jest ludzi którzy bawią się softem na ten modet telefonu.

Masz dwie opcje. Albo męczyć się ze starym (w pełni sprawnym softem). Albo sprzedać i kupić desire Z - to to samo tylko lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jasne - nie namawiam. Ale powiem tobie że mimo takich samych obaw jak ty - ja kupiłem. Teraz żałuję tylko jednego - że nie ma nowszego modelu :D Gdyby był szybszy to nie zastanawiał bym się czy zmienić na coś nowszego - a tak to chodzi mi taki dylemat po głowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

U mnie cha cha i tak dlugo nie wytrzyma u mnie telefon znaczy smartfon nie wytrzymuje dluzej niz pol roku poprostu nudzi mi sie i musze zmienic jednakze po prawie 2 miesiacach z cha cha nie nudzi mi sie ten tel mi sie wciaz podoba ale za 4 miesiace juz pewnie go nie bd albo zapewne i szybciej :)

rom zmienilem na orginalny i niech narazie tak smiga moze kiedys sciagne czystego cyjana 7 bez super osr ale poki co nie chce mi sie znow uzerac nad angielszczyzna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem ROZWIĄZANY. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności