Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Galaxy S 3] CM11 gdzieś od miesiąca problem z instalacją i aktualizacją programów


max00r

Pytanie

Cześć,

od pewnego czasu mam problem z aktualizacja i instalacją nowych programów. Aktualizuję telefon wgrywając nowe wersje nocne CM11 przynajmniej raz w tygodniu. Po ktorejś aktualizacji zauważyłem brak aplikacji skycash. Akurat kiedy potrzebowalem kupić bilet w tramwaju ;-)

Chciałem doinstalować program, ale stale miałem komunikat za mało miejsca na dysku. Tego akurat nie brakowało, 1,7GB wolnej pamięci. Usunięcie niektóryh aplikacji i czyszczenie cache nie pomogło. Następnie zauważyłem, że nie aktualizują się programy, z tego samego powodu. Brak miejsca na dysku. Po kolejnych aktualizacjach cm11 nic się nie poprawiło. Sformatowałem więc telefon, przywracając tylko kontakty. Resztę programów doinstalowałem ręcznie. Wszystko działało pięknie przez jakiś tydzień. Kolejna aktualizacja cm11 i znowu skycash zniknął, programy się nie aktualizują. Większych programów niż 2MB nie da się zainstalować. W międzyczasie dodałem na karcie SD partycję ext4 dla programów, i swap. Zamontowałem poprzez link2SD. Teraz mam prawie 10GB wolnego miejsca na programy. Tylko nie mogę ich zainstalować z powodu braku miejsca! HELP! :-)

------ rozwiazane! ---------- [emoji12]

Jak by ktoś miał taki sam problem. Tutaj zaistnial problem z uprawnieniami folderow instalacyjnych. Po zmianie wlasciciela na system wszystko dziala jak dawniej.

Rozwiazanie znalazlem tutaj:

http://mergy.org/2014/05/fixing-false-insufficient-storage-available-errors-on-android/

pozdrawiam

max

ps. po przeczytaniu wstepu artukulu najlepiej przejsc od razu na koniec [emoji48]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności