Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Ładowarka rowerowa Kemo 172, USB


andrewx85

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie mało osób słyszało o takim czymś:-)

Dlatego wstawiam

Dynamo w piascie jest fajne :-)

Planuje niedługo takie urządzenie zakupić :-)

Regulator Ładowania M172 pozwoli Ci zasilać system nawigacji, palmtop, telefon komórkowy, odtwarzacz MP3 itd. podczas jazdy rowerem, jeśli te urządzenia posiadają wejście do zasilania typu miniUSB wraz innymi standardowymi rozwiązaniami technicznymi. Prąd do zasilania lub ładowania akumulatora pochodzi wówczas z dynama roweru. W ten sposób możesz podczas jazdy rowerem w sposób przyjazny środowisku zasilać swoje małe urządzenia energią elektryczną.

Napięcie wejściowe 6 V/AC standardowe dynamo rowerowe (również dynamo w piaście koła) napięcie zmienne

Napięcie wyjściowe 5,2 V/DC ustabilizowane (około 5,1 - 5,3 V/DC)

Prąd wyjścia maks. 300 mA (wystarczający dla wszystkich urządzeń, zasilanych przez miniUSB)

Wskaźnik LED

Przełącznik oświetlenie/USB

Kable: 1 kabel USB ok. 600 mm, 1 kabel do ramy roweru ok. 270 mm, 1 kabel do dynama ok. 670 mm, 1 kabel do oświetlenia roweru ok. 270 mm

Dane techniczne i specyfikacja

Głębokość netto 12 mm

Wysokość netto 60 mm

Waga netto 53 g

Zawartość 1 szt.

Wykonanie (akcesoria samochodowe) Pozostałe

Szerokość netto 50 mm

pa2yzu5u.jpg

Wysłane z mojego Lenovo A850

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie fakt czy niestabilne ładowanie nie będzie miało skutków ubocznych dla naszych baterii. Bo przecież nie jedziemy cały czas tak samo :D

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisali ze napięcie wyjściowe Max 5,2 czyli ma regulator im szybciej będę jechał to powinien ładować stałym prądem, a ładowanie zaczyna się od tzw toczenia :-)

A ładowanie Max 300 am

P.s

A jak macie ładowarki na baterie słoneczne to macie takie samo ładowanie, a niektórzy producenci sprzedawali w tylnych obudowach wbudowane...

Wysłane z mojego Lenovo A850

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności