Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Lenovo A760] Telefon sie nie włącza


mateusz hanus

Pytanie

Siema. Bawiłem sie ostatnio troche lenovo a760 i zmienilem nazwe telefonu w pliku build.prop bo nie moglem zainstalowac programu endomondo, resetuje telefon i od tamtej pory telefon nie chce sie właczyc tylko dochodzi do momentu ze uruchamia sie obraz ze szlaczkiem i napisem 3G. Dodam że do jadra telefonu moge wejsc ale jak próbuje zainstalowac jakis ROM: miui i orginalny to wyskakuje że instalacja przerwana. Mógłby ktoś podac jakis sposób jak to naprawic, zainstalowac jakis rom albo podac jakis program do naprawy tak jak jest to w sony??? Prosze o pilną pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

temat do zamkniecia. Udało mi sie jakos zainstalowac recovery cieżko było bo nie mogłem właczyc komórki i zanaczyc debugowania ani nic praktycznie zrobic. Później tez mialem problem bo nie mogłem wrzucic ROMu na wewnętrzną kartę SD i musiałem zainstalowac z android SDK ale sie udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mogłeś napisać.

recovery bardzo łatwo się wgrywa. A z drugiej strony jak nie mogłeś wlaczyc to przez Flash toolla mogłeś wgrac recovery:-) a Rom wyjąć kartę i włożyć do innego telefonu i wrzucić go:-)

Wysłane z mojego Lenovo A850

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności