Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Galaxy s2] Problem z instalacją CM 10.2


Oscar Rudawski

Pytanie

Witam otóż wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem sgs2 :) 
Chciałbym wgrać na niego CM 11 z bo docelowo chciałbym korzystać z Androida w wersji 4.4.2 
No i czytając ten artykuł http://bartoszpiatkowski.pl/kitkat-4-4-2-na-galaxy-sii-podejscie-drugie/ dowiedziałem się że najpierw muszę zainstalować CM w wersji 10.2 i po zainstalowaniu aplikacji na urządzeniu odpalam tą na Windowsie podpinam telefon pod usb i Okienko na moim monitorze informuje mnie żę moje rządzenie nie jest wspierane. Mam wersję 4.1.2. Może istnieje jakiś sposób na manualną instalację wersji 10.2? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Masz kartę pamięci ? to wrzuć plik zip z cwm 

Tu masz : http://goo.im/devs/philz_touch/CWM_Advanced_Edition/i9100/philz_touch_6.26.6-i9100.zip

Zainstaluj w recovery, a potem reboot recovey 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co do wgrania toi można tak:

http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/530-tutorial-jak-wgra%C4%87zainstalowa%C4%87-cyanogenmod-samsung-galaxy-s2-i9100/

A tamten ziomek głupoty pisze.

Nie ma różnicy kiedy wgrywasz CM 11

On używa CyanogenMod Installer-a.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Debugowanie włączone, chciałem sprawdzić czy wszystko ze sterownikami śmiga i podłączyłem telefon przy odpalonym kiesie i jakoś nie chce mi się połączyć łączy łączy i tak w nieskończoność i jak była ikonka od instalacji sterowników to wyszło coś takiego jak w okienku 

W menadżerze urządzeń mam żółty znaczek przy modelu telefonu w urządzeniach mobilnych więc zapewne problem ze serownikami spróbować aktualizacji przez Windowsa? 
Edit. Spróbowałem wyszukać sterów przez Windowsa ale wyświetliło mi info że mam najnowsze sterowniki już, spróbuję odinstalować i zainstalować 

 

Edit2. Zrobiłem tak i w Mena Urządzeń ta żółta ikonka zniknęła ale kies wciąż się połączyć nie może... 
Jakieś pomysły co może być nie tak? 

post-17453-0-63091900-1398692064.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mówiąc szczerze to nie wiem po co rootować S2 ten telefon jest tak genialny że nie potrzebujemy odblokowywac go. Spróbuj podłączyć telefon do innego portu USB 2.0 nie pod 3.0

Wysłane z mojego HTC One V przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam pytanie. Ściągam najnowszą wersję CM z ich strony i jak mam sciągnąć tą paczkę google aps to najnowsza jest do CM w wersji 10.2.x Czy będzie działać na 11? 
Aha i czy skoro udało mi się przez odina zrobić tego roota to czy już recovery też mam wgrane, czy muszę oddzielnie jeszcze wgrywać? 


Sorry za post pod postem, ale po zrobieniu roota z tej instrukcji http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/529-tutorial-30102012cf-root-56-root-cwm-samsung-galaxy-s2-i9100/ wgrałem paczkę CM 11 i google apps najnowszą tak jak pisałem wyżej. No więc wrzuciłem na kartę i uruchomiłem CWM i zrobiłem install zip from extedent sd card czy cośtakiego i tam znalazłem tego zipa i zacząłem flashować, i w trakcie instalacji wyskakuje error status 7 i lipa. Ogl telefon nie chce się uruchomić odpala mi się cały czas CWM. Czy coś pominąłem? Robiłem wszystko wg instrukcji jaką mi zarzucił NeoCM w 3 poście... HELP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No dałeś link do poradnika dotyczącego wygrywania całego CM więc uznałem że wszystko będzie śmigać, A jak wrzucę CM w wersji 10.2 to go zainstaluje? 
Bo ogl system nie chce wystartować a musi chyba żebym mógł zrobić update CWM?  Czy da się to jakoś ominąć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności