Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Jak wgrać oficjalny soft 4.1.2 jb LG x4 HD


Bllaze

Pytanie

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Telefonu nie da się używać... Nawet klawiatura się zacina... Raz na jakiś czas sieć restartuje , przestał działać mikrofon i głośnik, nie można wejść w aparat ani inna aplikacje...

Robiłem to. I nawet factory restart

Nie ma innego sposobu na wgranie softu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

I nic nie pomaga?

To nieźle go brat załatwił.

Sugeruj się tym poradnikiem"

http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/350-lg-l9-p760-instalacja-rom%C3%B3w-kdz-updater-fix-win7/

TYLKO pobierz soft dla 4X HD

Możesz jeszcze spróbować tej opcji-> http://androidos.webig.pl/poradniki/wgrywanie-czystego-firmware-dla-lg-optimus-i-lg-swift/

Z mojego bloga oczywiście.. Ja tak uratowałem telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

dobra bede próbował zaraz dam znać czy sie udało xD

dzięki


"Możesz jeszcze spróbować tej opcji-> http://androidos.web...mus-i-lg-swift/
Z mojego bloga oczywiście.. Ja tak uratowałem telefon"

robie z tego :D i mam takie pytanie  nie da sie moze jakoś to zrobić przez tryb awaryjny ?? bo tak jak pisałem restartuje mi sie telefron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

COś jest nie tak z telefonem.

Nie masz w niej karty pamięci ?

Jeszcze spróbuj wgrać soft.. jak to nie pomoże..to tylko serwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie mam karty. Jak wgrać soft?? Bo szukam szukam i nie potrafię tego znaleźć albo jestem aż tak głupi...

Ale jak pobrałem kitkat luncher to się nie wyłącza.... Ale dalej tak zamula...

A mam jeszcze pytanie . Nie działają mi nie które ustawienia aparat się włącza i po chwili się wyłącza ze niby jakiś błąd... To może być uszkodzona płyta czy może jest cień nadzieje ze to system??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A czy jak wgrywam cm np 11 to tez jest jak postawienie systemu? Bo po tej Twojej propozycji chodzi lepiej dużo lepiej. (właśnie z niego pisze) kurde bo braciszek wielki znawca rozkłada ręce a ja się teraz piesze a nie mam czasu na siedzenie i czytanie stąd te moje banalne i głupie pytania.

I dziękuję za zainteresowanie :) proszę o cierpliwość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W sensie ze jak zrobię CyanogenMod czy to tez jest jak wgranie systemu czy tylko jakaś sama nakładka. I czy może to mi pomóc...

Aaa jeszcze jedno. Kiedyś wpadł mi do wody ale od razu poleciałem z nim do serwisu i do jakieś wanienki go wkładami i działał normalnie przez 2 miesiące aż do dnia kiedy braciszek nie chciał zrobić roota. Myślisz ze to te zalanie mogło nagle na to wpłynąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmm no mogło.

Ale wątpie, że po takim okresie czasu coś zaczęło się dziać.

 

Masz odblokowany bootloader..w sumie nie bo wgrywałeś soft.

Zacznij od nowa i spróbuj wgrać inny rom.

Co ci teraz szkodzi spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No właśnie będę odblokować bootloader bo poczytałem trochę i zaraz będę to robić. Właśnie zrobiłem roota tym all in one i przechodzę do odblokowania

kurde .... cały czas schody .... chce odblokowac  i cały czas wyskakuje mi na telefonie bład  na czerwono ... wyczytałem ze to przez flashboota  i rzeczywiście go nie mam  ale tu jest problem bo mam xp i nigdzie nie moge tego znalesc ... 

kurde .... cały czas schody .... chce odblokowac  i cały czas wyskakuje mi na telefonie bład  na czerwono ... wyczytałem ze to przez flashboota  i rzeczywiście go nie mam  ale tu jest problem bo mam xp i nigdzie nie moge tego znalesc ... 

znaczy sie nie bład :D tylko napis dowland mod czy jakoś tak :D  jak odłącze to niby  prosze czekac ale czekam tak od 20 min i nic ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

bo to jest tak ... all in one  wybieram opcje druga  robi sie wszystko fajnie na telefonie wyskakuje mi czarny ekran z logiem jakies tam napisy potwierdzam volum * i zapala sie to Download mode !!! na czerwono


 CT_HsPhone_General_Drivers.rar

pobrałem te sterowniki tak jak proponowałeś na innym poscie lecz one nawet mi sie nie chcą instalowac .. albo ja cos zle robie ( . ) ( . )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności