Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[HTC Sensation XE] Martwy?


SzymaCS

Pytanie

Witam , jestem posiadaczem HTC Sensation XE z zainstalowanym CM 10.0 - bo taka jest oficjalna wersja na ten telefon , w każdym bądź razie wszystko było dobrze, dopóki WIFI nie zaczęło świrować i resetować mój telefon , po kilku restartach tak po prostu wyciągnąłem baterie i włożyłem ją ponownie ...

Nie chce się już włączyć , nie reaguje na ładowarkę , recovery także , a jedynie pod USB komputer widzi go jako : QHSUSB_DLOAD 

Nie mam pojęcia co z nim zrobić , czytałem różne fora ale nic konkretnego nie ma od : pójścia do serwisu a chciałbym tego uniknąć.

Proszę o szybką pomoc co należy zrobić z nim , bo już tracę nadzieję, że się obudzi ... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Niestety nie ma domowego sposobu na naprawę tego trybu.

To świadczy o zablokowaniu chyba Super CID.

Musisz szukać serwisu, który posiada specjalny box, przez który wgra się od podstaw sterowniki...

Niestety, ale Ci nie pomożemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

w takim razie dzięki, będę musiał się z nim zgłosić do serwisu.


udałem się do jednego z lepszych komisów w moim mieście gościu zapytał o wszystko i powiedział że może da rade go postawić na nogi bo czytał usb i kazał na nastepny dzień przyjść i okazało się że czyta go pod usb ale nie chce zainstalować sterowników no i powiedział że jakiś rom musiał uwalić bootloader i musi zamówić jakąś podstawke i go rozebrać do płyty głównej i coś na styki zrobić i mam przyjść w środe się dowiedzieć .
Koszt : 100 zł
Informacje podaje tak dla waszej ciekawości co wynikło :)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

właściwie to ma wszystko tylko tej jak on to powiedział "podstawki" nie ma i zamawia dopiero :)

Dziwne to bardzo że tak szybko sie htc uwalają ( troche tych tematów o tym jest ) a mój huawei tyle przeszedł i ładnie lata z cm 11 - najlepszy rom się okazał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To mu napisz jak.

Nie robisz nadzieje i znikasz.

Przyda się taka informacja na forum.

HTC Sensation(w tym ten XE) są podobne więc unbricking za działa z Sensation potrzeba jedynie małego fixa który zrobi wszystko za nas, ale... Jak zwykle jest jakieś ale. Link wygasł no cóż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności