Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG L9] Problem z Cyanogenmod - nie uruchamia się


Rapczer

Pytanie

Witam , mam następujący problem z telefonem wgrałem rom CyanogenMod 10.2 , niestety ominąłem punkt z wipe date itp i od razu bez tego uruchomiłem telefon . Pojawia się ikonka Cyanogenmod przez około 20- 30 min nic się nie działo dalej w tym samym punkcie. Gdzieś przeczytałem żeby ponownie uruchomić telefon i wejść w tryb recovery i tu spotkałem się z komunikatem Recovery mode. this mode is for data backup at service center. After removing and reattaching battery, press power key to reboot and keep using phone'' , po ponownym restarcie pojawiła się znów ikonka cyan już z 10 min to samo . I mam pytanie co mam robić czekać czy podjąć jakieś działania ? 



Z góry dziękuje za wszelką pomoc !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

A możesz podać jakaś instrukcję jak wykonać prawidłowo ?


Mam też pytanie w jaki sposób wejść w tryb fastboot gdy telefon jest w takim stanie ?


UPDATE 

 

 

telefon naprawiony  zrobiłem  Vol- home power jednocześnie i puszczasz po sekundzie jak logo lg wskoczy pojawiła się ikonka androida potem ikonka cyana i Cyan się uruchomił ;D

Teraz mam następujące pytanie jak zainstalować Gapps bo wygląda mi na to że  CWM Recovery  mi nie działa  przy próbie jego otwarcia , pojawia się ikonka androida i  od razu uruchamia się  cyan . Może  muszę  zainstalować jakiś inne CWM Recovery tylko jakie i jak prawidłowo to zrobić . Proszę o jakaś instrukcję lub chociażby link .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmm nie wiem co zrobiłeś iź ci to nie działa... Ogołem posypało Ci się CWM recovery...

Tu masz poradnik.. http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/350-lg-l9-p760-instalacja-rom%C3%B3w-kdz-updater-fix-win7/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niestety nie.

Przecież zmodyfikowałeś system, wgrałeś do niego komponenty... Znaczy się zastąpiłeś... To jak przywrócić? 

 

Jeszcze możesz popróbować wgrać recovery.img poprzez tryb fastboot 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jest taka aplikacja recovery innstaller.

Możesz sobie wgrać od nowa CWM z poziomu telefonu (aplikacji)

Jest na forum w dziale CM Mody i romy w tematach o odblokowanie bootloadera i root

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności