Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Zaakceptowany: Dodatkowy dział w kategorii CyanogenMod


Pawliniak

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

Mam pytanko :D

Chce utworzyć dodatkowy dział w kategorii CyanogenMod Motywy i tu nasuwa się moje pytanko czy każdy motyw dedykowany dla CyanogenMod'a będzie działał na każdym telefonie ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica między motywami to jedynie rozdzielczość - niektóre muszą być dopasowane, ale to jedyne ograniczenie.

Proponuję również dział gry i aplikacje.

Jak te działy się pojawią to nastąpi kolejna zmiana w regulaminie - będzie tyczyła się:

[free]

[$]

Wiadomo o co chodzi :D

A pytanie organizacyjne - czy da radę zrobić tak by hasła w [...] były z automatu zmienianie na forum? przykład:

[free] = [free]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zorbie oddzielny dział motywy i tam będą rozdzielczości. Jeżeli ktoś może wypisać jakie są rozdzielczości na telefonach oraz tabletach z obsługiwanych przez CyanogenMod'a

Gry i aplikacje również utworze. Jeżeli chodzi o to żeby przed tematem były tak jakby tagi to tylko samemu trzeba wpisywać chyba ze ktoś znajdzie coś co pozwoli to ułatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Galaxy Taba 600x1024 i 600x600

dla innych modeli to rozdzielczości innych smartfonów np. 240x320, 320x480, 360x480, 480x800, 480x720, 720x800

Mnie jak na razie interesują rozdzielczości dla Galaxy Taba 600x1024, 600x600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90% urządzeń (nawet tabletów) wykorzystuje rozdzielczość 800x480. Dlatego na tej rozdzielczości bym się skupił. Dodatkowo proponowałbym wprowadzić obowiązek dodania linka do sklepu play.

Wysłane z mojego HTC Vision

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności