Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Lenovo A830] Problem z dialerem IdeaFriends


siteekk

Pytanie

Mam problem z dialerem a mianowicie chciałem go zaktualizować(wersja Spolszczona) więc programm titanium backup zrobiłem kopie.Tym samym programem odintalowałem starszą wersję. i z sd instalowałem nową nie poszło.To skopiowałem rotexploerem apke do system/app też nie poszło. Dałem spokój nowej wersji i chciałe wrócić do starej,po paru próbach przywrócenia kopii wreszcie udało sie.ale jakby urucchamiały sie dwie wersje na raz. Uruchomie zielona słuchawką wyskakuje okno aplikacja została zatrzymana.uruchomie drugi raz działa.podobnie jest z sms. Co robić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Co znaczy usuń wszystko co związane z dialerem ? czyli ideafriend,i co jeszcze może phone.apk.Mam jeszcze pytanie jest aktualizacja na ideafriend co byłoby gdybym zaktualizował. odnośnie tych dwóch dialerów więc pierwszy uruchamia się i cały czas się ładuje listę kontaktów a ten drugi nie wczytał książki a jak chce zadzwonić wyskakuje aplikacja została zatrzymana,podobnie jak w ideafriend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

  1. Tak wejdz do pliku system/apk i usuń wszystko co jest związane z ideafriend- phone, i zainstaluj jedną z w/w aplikacji, No chyba ze sie przyzwyczaiłeś do np ideafriend to zostaw i usun reszte :)

  2. Czy masz zdublowane kontakty jak juz uruchomisz aplikacje?

Co to aktualizacji ideafriend- narazie bym nie robił (zostaw na pózniej jak zrobisz z tym porządek  :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ma taki egzotyczny telefon i się dziwi, że coś nie działa.

O zgrozo, było kupić samsunga.

Teraz się po prostu męcz z tymi kontaktami.

 

Ja się nie dziwie, że coś nie działa.

Instalujecie romy rusko- chińskie... to jak ma rozpoznać pewne fragmenty kodu w innym języku niż ojczysty?

 

Będziesz zmuszony zmienić rom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Neo nie tak :) po prostu źle skonfigurowal telefon przy pierwszym uruchomieniu i zdublowal sobie. Prościej będzie w takim przypadku wgrac nowego Roma bo na mieszane jest bardziej sam teraz pracuje na Romie od zte gdzie były krzaki tylko się pousowalo apki i zastąpiło ze sklepu

Wysłane z mojego Lenovo A850 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności