Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG 4X HD] Czy bootloader może być odblokowany fabrycznie ??


Extreme-P

Pytanie

Witam :) Jestem nowy na tym forum, Cyanogena znam z opowieści, forum i kilku stronek...ale to nie istotne...

 

Zrobiłem roota, szykowałem się do odblokowania bootloadera i z ciekawości na moim p880 sprawdziłem w Hide Menu ( 3845#*880#) w Bootloader Unlock Check status i telefon pokazał mi, że jest: UNLOCK

 

Czytałem kilka różnych rzeczy szukałem po necie i są różne sprzeczne informacje... jedni piszą,że jest fabrycznie odblokowany a inni, że nie jaka jest prawda ???

 

Czy gdy podepne mojego p880 pod kompa i odpale "All in one" i zrobie odblokowanie bootloadera niczego nie spsuje ?? Mam obawy gdyż raz uwaliłem swojego fona I uzdrawiałem przez KDZ... a może od razu wgrywać CWM... co radzicie ???

 

POMOCY :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jeżeli masz informację Unlock- to jest odblokowany. Więc możesz wgrać CWM i custom ROM

 

Co do fabrycznie odblokowanych- moga się trafić, ale nie znam kraju i wariantu,który daje odblokowany bootloader w LG

 

A kupiłeś od kogoś LG ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

LG dostałem z Play, przedłużyłem umowe abonament i taki mi przysłali kurierem funkiel nówke....


chyba, że raz odblokowany bootloader w andku nawet po uwaleniu i uzdrowieniu fona przez KDZ zostaje Unlock... możliwe ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności