Cały czas pod góre.nie wiem o co chodzi ,,Stocka możesz wgrać za pomocą odina" tego nie zrobiłem. W instrukcji w 8 pozycji ,,Po zamontowaniu ma wyglądać tak Unmount/system Unmount/data Unmount/cache" I z mont/data mam problem bo nie mogę tego przestawić wyświetla się ,, Error mountig/data!". Podobnie nie działa w 9 pozycji ,,Wipe Dalvik Cache" Chyba jeszcze bardziej namieszkałem. Jest jakiś sposób na to?
Prawie mam. Na tel nie poszło ale w domu się udało. Teraz idzie to do mnie . Plik waży ok 100Mb i trochę to potrwa przy mojej prędkości neta. Dam znać wieczorem co i jak. Dalej walcze i mam problem z mount/data jak to klikam nie zmienia sie na unmount/dara (pozostałe dwa mogę zmienić) tylko blokuje telefon i zanikają napisy żółte a na dole na tym samym tle jest napis ClockworkMod Recovery v5.0.2.6 Przeszedłem mimo tego do końca i po restarcie pozostaje na logo samsung Galaxy. .. Co w/g Was jest nie tak?
Witam Ucegliłem gt-s5360 i mam pytanie czy jest możliwość wygrania oryginalnego rom przez kartę SD. Tu gdzie jestem nie mam dostępu do kompa jedynie inny tel za pomocą którego mogę pobrać różne pliki. Tel nie może wystartować (zapętla się)jak włączam startuje do momentu jak napis SAMSUNG pulsuje i tak w kółko. Tel kartę SD czyta i mogę z niej instalować pliki.