Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Kupno telefonu


Maniuś

Pytanie

22 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Na OLX jest ryzyko. Poproś sprzedającego o wystawienie oferty na Allegro bądź odbiór osobisty. Czasami warto dopłacić 2 stówy do nówki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A co do S6 Edge to wielu narzeka na baterie i lagi, więcej nie powiem o tym modelu bo nie będę wypowiadał się o cos czegos nie ma, najlepiej sięgnąć po opinie jego użytkowników


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A kupno telefonu w lombardzie opłaca się bo wypatrzyłem sobie huawei p10 w dobrej cenie czy jest ryzyko kupna chińskiej podróbki bo po  wejściu w recovery było wszystko dobrze zero chińskich znaczek niechciałbym kupić jakieś podróby 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

"S6 Edge" w stanie modyfikacji jest krytykowany głównie za to że nie da się wymienić na większą baterię znanej pojemnośći z S7 Edge (Flat'owa wersja [G920F] oraz S6 Edge Plus mają taką możliwość - na XDA opisywałem tą kwestię.)

Dnia 9/29/2017 o 05:58, DusieK napisał:

Jeżeli plus, t-Mobile to nie, chociaż lombardy ponoć nie kupują już urządzeń tych firm


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja tam podobno przeczytałem w innym forum,na temat przy Kwietniu z Polkomtel'a że spoza "systemem ratalnym z Abonamentu" na "Przepłatnych telefonach" [MIX] to nie blokują. (Tj. Lumie czy Budżetowce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 16.11.2017 o 15:23, kombos napisał:

Polecam się jeszcze zastanowić, sprawdzić inne podobne parametrami modele (np. za pomocą jakiejś porównywarki) i wybrać najlepszy. S6 to już troszkę... starawy model. :P 

A jaką porównywarkę możesz polecić? No wiadomo, ze starawy ale jak by nie patrzeć te starawe zawsze kosztują mniej pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 17.11.2017 o 18:08, roxter napisał:

A jaką porównywarkę możesz polecić? No wiadomo, ze starawy ale jak by nie patrzeć te starawe zawsze kosztują mniej pieniędzy.

No ja najczęściej zwykle korzystam z tej chyba najbardziej popularnej - mgsm, więcej nie znam. Ty coś znasz może? W sumie, ciekawe, czy każda porównywarka jest taka sama i ma takie same dane o telefonach. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No ja to ostatnio w google wpisałam porównywarkę telefonów i wyskoczył mi jakiś komórkomat. Co fajne, są tam też do porównania oferty sieci komórkowych i wszystko razem można porównać. Teraz w sumie wybór jest zarówno na abonament jak i na kartę, więc trzeba mieć coś upatrzonego raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
19 godzin temu, roxter napisał:

No ja to ostatnio w google wpisałam porównywarkę telefonów i wyskoczył mi jakiś komórkomat. Co fajne, są tam też do porównania oferty sieci komórkowych i wszystko razem można porównać. Teraz w sumie wybór jest zarówno na abonament jak i na kartę, więc trzeba mieć coś upatrzonego raczej.

Karta lub abonament - wszystko w zależności od tego, czego aktualnie potrzebujesz. Ja mam abonament, jest mi wygodnie, płacę tyle ile wydam aczkolwiek wiem, że wiele osób chwali sobie oferty na kartę. Co kto woli. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności