Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Huawei CUN-L21] Usuwanie Weryfikacji Konta gmail


Anonim_wy

Pytanie

Wymagania:

  • Telefon
  • Dostęp Do Internetu

 

Do Pobrania:

https://vnrom.net/bypass/  <---------

(Najlepiej na telefonie)

 

Instrukcja:

  1. wlączamy normalnie Telefon i przechodzimy do momentu logowania
  2. Robimy screena (VolDown+Power) Następnie klimay edytuj
  3. udostępniamy prze mapy (nie logujemy sie)
  4. klikamy strzalke wstecz wysuwamy pasek i przechodzimy w zakładke pomoc i wybieramy ktoryś temat
  5. przytrzymujemy najakiś napis aż nie pojawi się na górze pasek
  6. nastepnie klikamy na lupe
  7. przechodzimy w google (na Telefonie) i pobieramy link podany w zakładce "Do Pobrania"
  8. pobieramy "Android_5_Gam.apk" i "FRP_Bypass.apk
  9. następnie cofamy się do Google i wpisujemy pliki (pojawi się Menadżer plików)
  10. W menadżerze plików  przechodzimy do folderu download i instalujemy najpierw Android_5_Gam.apk potem FRP_Bypass.apk
  11. uruchamiamy aplikacje frp bypass (którą wyszukamy też w wyszukiwarce Google) i logujemy sie przez przeglądarke (wpisujemy swoje prawidłowe Dane)
  12. i wszystko gotowe

 

W razie Problemów pisac chętnie pomogę

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

jak macie Google wpisz menadżer plików lub tam pliki  powinna wyskoczyć aplikacja do wyodrębniania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale skoro ma się już taki dostęp, nie będzie łatwiej zrobić ustawień fabrycznych z poziomu telefonu? Wtedy nie pyta już o konto Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 22.11.2017 o 17:18, KlaksonBGC napisał:

Jakie hasło wpisać w przeglądarke to z google?

 

swoje już wlasne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Archer wszystko super, jestem dalej niż każdym innym sposobem do tej pory, tylko powstał kolejny problem przy LG g4 z którym walczę- "Instalowanie zablokowane" i dalej informacja: "dla bezpieczeństwa w telefonie zablokowano możliwość instalowania aplikacji z nieznanych źródeł" i wszystko pięknie wchodze w ustawienia- co mi sugeruje telefon, i włączenie współpracy z nieznanymi źródłami jest niemożliwe.... opcja jest wyszarzona- poblaknięta- wyłączona. nie da sie z nią nic zrobić... i co w takim wypadku? miał ktoś podobnie? jakiś pomysł? dodam że walczę z tym telefonem 3 dzień.... ręce opadają...  RATUNKU!! :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 11.01.2018 o 12:30, Perezjusz napisał:

Archer wszystko super, jestem dalej niż każdym innym sposobem do tej pory, tylko powstał kolejny problem przy LG g4 z którym walczę- "Instalowanie zablokowane" i dalej informacja: "dla bezpieczeństwa w telefonie zablokowano możliwość instalowania aplikacji z nieznanych źródeł" i wszystko pięknie wchodze w ustawienia- co mi sugeruje telefon, i włączenie współpracy z nieznanymi źródłami jest niemożliwe.... opcja jest wyszarzona- poblaknięta- wyłączona. nie da sie z nią nic zrobić... i co w takim wypadku? miał ktoś podobnie? jakiś pomysł? dodam że walczę z tym telefonem 3 dzień.... ręce opadają...  RATUNKU!! :( 

spróbuj tego 

 

 

zazwyczaj jeśli pisze temat to najpierw testuje czy taki problem mogę rozwiązać niestety nie miałem lg g4 i dlatego mogę ci tylko podsunąć lecz nie obiecuje ze zadziała 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności