Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Bezpieczne aplikacje do roortowania


Monokuma

Pytanie

Jak w temacie. Mam obecnie telefon marki myphone compact. I jakiś czas temu go zrootowałem aplikacją kingoroot bez użycia komputera. 

kilka dni temu odrotowałem, bo miałęm wysłać go na naprawę do producenta. Lecz dziś zauważyłem że podczas normalnego korzystania z telefonu. pojawiają mi się jakieś gówna na ekranie. 

plus telefon sam wyłącza sobie wifi podczas korzystania. 

podejrzewam że to wina kingoroota. który stał się badziewiem całkowitym w ciągu ostatnich dwóch lat. 

nawet w internecie czytałem artykuł na ten temat.

Zna ktoś jakieś bezpieczne aplikacje. dzięki którym zrootuję na chwilę myphone. Powyrzucam to badziewie co mi miesza w telefonie. 

Odrotuję telefon. I bez żadnego śladu będę mógł wysłać telefon na gwarancję?

Były wdzięczny za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Aplikacja na komputer czy bezpośrednio z telefonu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Z telefonu. Kilka dni korzystałem z tego telefonu tylko do dzwonienia. Zero internetu czy to WiFi czy dane pakietowe. Dziś włączyłem na chwilę by sprawdzić coś na fb lite. Wyłączyłem. I znowu reklamy na cały ekran plus same jakieś zamulające aplikacje których nie znam się poinstalowały. Zaczął tak mulić że mało co a o ścianę nie poleciał. Ewidentnie ten root coś namieszał. Teraz jest odrootowany.

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

i TWRP
No tyle to wiem. Robiłem sporo telefonów z Androidem. Wgrywanie cm a potem lineageos. Problem w tym że na ten wynalazek nic nie ma. Trzeba samemu portowac. A bez Stock Romu. Nie ma na stronie producenta. Boję się w tym głębiej grzebać. Chyba się tego badziewia pozbede i stara Nokię z symbianem załatwię. Mniej problemów i nerwów. Mam jeszcze S3 mini z Lineageos 13. I nie ma takich cyrkow. No ale tu jest wsparcie deweloperów

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Temat do zamknięcia. Nie wytrzymałem w końcu. I parę tygodni temu my phone wyleciał przez okno bloku o ścianę. Trudno to tylko 100 zł było, a ile nerwów mi popsuło. Nigdy więcej szajsu Polskiego producenta nie kupię. I żadnego my phone. Wolę już starą nokie na symbianie. Mniej muli

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności