Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG G2 D802] Nie można wejść do recovery mode


extremerogo

Pytanie

Witam,

Zazwyczaj to ja pomagałem innym w kwestii G dwójek ale tym razem sam potrzebuje pomocy, mam nadzieje że ktoś wie więcej ode mnie. Problem polega na tym iż chciałem przywrócić do ustawień fabrycznych LG G2 na systemie LineageOS z androidem 7.1.2. Po wyczyszczeniu, chciałem uruchomić ponownie telefon, TWRP spytało czy chcę zrootować system gdyż wygląda na to że nie jest zrootowany. Prawdopodobnie przez to telefon złapał bootloopa. Przesunąłem w prawo aby zrobił roota. Za chiny ludowe nie mogę teraz wejść do recovery, kombinacja Power + Vol Down nie działa, chociaż nie działała już dawno gdy ledwo co wgrałem twrp. Download Mode działa, ale LG Flashtool 2014 twierdzi ze nie może połączyć się z serwerem i nie zainstaluje od nowa stocka. LG Flasthool 1.8 stoi na "READY". Wypięcie i wpięcie kabla nic nie daje. Co powinienem zrobić? Wytłumaczy ktoś jak tą kombinacją klawiszy wejść do recovery? Może jest jakaś inna kombinacja? Od razu mówię że Power + Vol Up po trzymaniu 15 sekund tych przycisków wyłącza telefon, gdy wcisnę wszystkie na raz telefon wchodzi do trybu Hardware Key Control Mode który jest tutaj totalnie bezużyteczny. Może jakiś inny flashtool? Błagam o pomoc gdyż telefon muszę mieć gotowy do sprzedaży na wczoraj XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Temat do zamknięcia, telefon naprawiony.

Jeżeli komuś sie to kiedyś przydarzy: Wróć do windowsa 7, nie wiem co to za czary ale u mnie na win7 LG Flashtool 1.8 jak i 2014 ruszyły z kopyta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności