Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy J5] Czy CyanogenMod pomoże?


PressionLife

Pytanie

Cześć wszystkim,

 

Od wczoraj jestem posiadaczem J5 2015, okazało się, że telefon niestety jest POWOLNY co mnie zmartwiło.

 

Zastanawiam się czy zmiana romu na jakiś inny z forum bądź cyana coś da ? Coś przyśpieszy ? Czy nie ma sensu i pozbyć się telefonu ?

 

Teraz mam standardowe od samsunga Wersje Androida 6.0.1, złe ?

 

Ledwo zainstalowałem pare apek i komunikat o braku pamięci a karta pamięci wsadzona 64 GB.

 

Proszę Was o rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Po 1. Jaki jest sens kupować budżetowce Samsunga, które jak nie od razu to zwolnią po kilku dniach, kiedy można kupić starszego flagowca(nawet Z1, którą dostał być za 400zł w dobrym stanie)

Po 2. Coś na pewno da o ile jest coś na ten model, ale lepiej się pozbyć i kupić coś normalnego.

Po 3. Aplikacje domyślnie instalują się w pamięci telefonu więc możesz mieć i kartę 100TB a telefon i tak zawalić apkami.

Po 4. O ile na flagowcach Lagwiz chodzi znośnie o tyle na budżetowcach nie.

 

Po części coś wytłumaczyłem, resztę pozostawiam Tobie, chyba, że będziesz potrzebował pomocy we wgraniu cyana, czy poszukiwaniu nowego telefonu.

 

PS. Poprawna nazwa tematu [Model urządzenia] treść problemu. Stosuj się do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dnia 9.08.2017 o 14:58, DaRkShAdOw napisał:

Po 1. Jaki jest sens kupować budżetowce Samsunga, które jak nie od razu to zwolnią po kilku dniach, kiedy można kupić starszego flagowca(nawet Z1, którą dostał być za 400zł w dobrym stanie)

Po 2. Coś na pewno da o ile jest coś na ten model, ale lepiej się pozbyć i kupić coś normalnego.

Po 3. Aplikacje domyślnie instalują się w pamięci telefonu więc możesz mieć i kartę 100TB a telefon i tak zawalić apkami.

Po 4. O ile na flagowcach Lagwiz chodzi znośnie o tyle na budżetowcach nie.

 

Po części coś wytłumaczyłem, resztę pozostawiam Tobie, chyba, że będziesz potrzebował pomocy we wgraniu cyana, czy poszukiwaniu nowego telefonu.

 

PS. Poprawna nazwa tematu [Model urządzenia] treść problemu. Stosuj się do tego.

 

Cześć potrzebuje Twojej pomocy udało mi sie sprzedać J5 teraz mam do wyboru zakup Sony Z2 bez gwarancji Sony Z3 z gwarancja 1 miesiąc i Sony XA z gwarancja 12 miesięcy. W XA mówi do mnie kamera przednia dużo rozmawiam na videorozmowach mam Rodziców głuchoniemych ale znowu Z3 ma lepszą baterię. Doradzisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Według mnie Xperia Z3 jak najbardziej. Ale jak nie da się to Z2. Przy normalnym używaniu trochę pochodzi.

Dnia 11.08.2017 o 16:33, King_Stone_69 napisał:

Z3 ma Snapdragona 801 także serdecznie odradzam taki piecyk. Na YT jest taki fajny recenzent, nazywa się Mobzilla, obejrzyj sobie o Z2, Z3 oraz XA.

Chyba ci się z 810(który jest w z3+/z4 i z5 ) pomyliło. Nie wprowadzaj w błąd bo ten tak nie grzeje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności