Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Huawei P9]Cofnięcie roota


Kograxx XxX

Pytanie

Witam. Zrobiłem jakiś czas temu roota telefonu, lecz przez to nie mogę zaktualizować go do najnowszej wersji. Chciał bym jakoś cofnąć tego roota. Słyszałem, że trzeba wgrać  stock recovery w twrp. Czy usunie to roota i wróci system do "normalności"? Jak tak to jak to zrobić? Jeśli nie, jak w takim razie mogę roota cofnąć (o ile w ogóle się da)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zrobiłem unroota (myślałem, że to pomoże) ale po pobraniu aktualizacji i wciśnięciu "szybka aktualizacja" telefon się restartuje i włącza się program teamwin. Jak przechodzę dalej do restartowania i włączam telefon, pokazuje, że aktualizacja nie powiodła się. Jest możliwość usunięcia tego programu? Z góry mówię, że jeżeli jest potrzeba reinstalowania całego systemu, to nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zrób to co w sposobie pierwszym ale pomijając 

- boot.img

- cust.img

- cache.img

- userdata.img

- system.img

 

Tylko recovery, wgrywasz przez fastboot, i powinno pójść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chyba nie zadziałało. W załączniku jest ss z wiersza poleceń (napisało failed więc zakładam, że niepowodzenie) oraz zawartości foldery adb. Poza tym gdy wchodzę w tryb recovery, mam tylko opcję reboot, shutdown i download latest and recovery. Klikając w to trzecie jest inf. że będzie pobierało przez wifi, po czym zaczyna mielić i nic już się później nie dzieje. Czekałem chyba pół godziny na jakąś reakcję ale nic z tego. W końcu dałem reboot.

Zrzut ekranu (24).png

Zrzut ekranu (23).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dnia 10.08.2017 o 16:22, Kograxx XxX napisał:

Chyba nie zadziałało. W załączniku jest ss z wiersza poleceń (napisało failed więc zakładam, że niepowodzenie) oraz zawartości foldery adb. Poza tym gdy wchodzę w tryb recovery, mam tylko opcję reboot, shutdown i download latest and recovery. Klikając w to trzecie jest inf. że będzie pobierało przez wifi, po czym zaczyna mielić i nic już się później nie dzieje. Czekałem chyba pół godziny na jakąś reakcję ale nic z tego. W końcu dałem reboot.

Zrzut ekranu (24).png

Zrzut ekranu (23).png

A spróbuj może boot.img, reboot do fastboot i potem recovery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności