Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Zagrożony ANDROID


pompeje

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Założyłem wątek, bo nie widzę, żeby ktoś miał z tym problem. Surfując przez Google Chrome w telefonie kliknąłem jakiś link i wyskoczył mi komunikat na ekranie "Telefon zagrożony", albo "Wygrałeś!", problem w tym, że komunikatowi towarzyszyły uporczywe wibracje telefonu i komunikat znikał znikał dopiero po kliknięciu "OK". Czy to może być infekcja/ wirus? Jak chronić przed tym telefon na przyszłość? Co powinienem teraz zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, DusieK napisał:

"Tak to jest gdy się filmy dla dorosłych ogląda emoji41.png"

 

Haha A tu się zdziwisz, bo to nie była strona z filmami dla dorosłych. :D Z ręką na sercu mówię! :) Surfowałem o stronach z artykułami, czasopismami i naglę bęc! Wyczyszczenie danych przeglądarki już zrobiłem, ale w jaki sposób miałby mi to pomóc?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi, nic nie trzeba robić. Swojego czasu miałem to na porządku dziennym, przeglądasz i nagle bum wyskakuje ci komunikat wirus albo inne tego typu. To ma cię skłonić do pobrania jakiegoś antywirusa, lub wysłania SMS. Chyba rozumiesz co to oznacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
4 godziny temu, pompeje napisał:

więc też nie może być to coś w rodzaju marketingu

Klnę się na wszystko, błagam, Tylko nie klikaj w ten spoiler. Tam nie ma żadnych sensowych informacji. 

 

Spoiler

A O CO PROSIŁEM ?! 

 

Zobacz. Jednym zdaniem zmusiłem Cię do czegoś. Chodzi o to, żebyś coś zrobił. 90% osób reaguje na kliknięcie, a co za tym idzie, na jakieś stronie nabijają się wyświetlenia, którymi można się pochwalić przed zarządem, żeby dał kase na coś innego, żeby można było to podobnie reklamować. i uwierz mi - tak to naprawdę działa. To nie musi być antywirus, a biedny piesek, kotek, Nagie zdjęcia Scarlet Johanson, czy nawet naukowo wyliczone, ile Pawliniak ma miejsca w żołądku (a uwierzcie mi - badam to zjawisko od dobrych kilku miesięcy). Muszą BYĆ wyświetlenia. 1 na 100 osób wkońcu ściągną co mają tam ściągnąć, chociaż i byłby to odgłos burczenia w brzuchu Przemka, oni jakoś na tym zarabiają - skoro to praktykują. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności