Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG G2] brak systemu i download mode nie dziala


Jachimeq

Pytanie

Wiec tak 

zainstalowalem roota po ktorym telefon mial bootloop. download mode dzialal. chcialem wgrac nowy soft przez flash toola, telefon wylaczyl sie bateria sie wyczerpala .

zrobilem factory reset.

od tej pory nie dziala download mode bootloopa nie ma , za to telefon sie zatrzymuje na logo LG .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Podepnij go do ładowarki na godzinę i wtedy próboj odpalić download mode

Oraz podaj model urządzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

tylko w mojej sytuacji nie mam system crash jak na zdjeciu 1 z tego tematu , telefon zatrzymuje sie na logo i koniec komputer go nie widzi download mode nie dziala rowniez,

po tym zabiegu :) ze stykaniem stykow bedzie ok?

Wiesz moze albo czy jest taki temat o wersji d802 w ktorym sa pokazane te styki, bo nie wiem gdzie one sie znajduja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dnia 12.07.2017 o 13:28, Jachimeq napisał:

tylko w mojej sytuacji nie mam system crash jak na zdjeciu 1 z tego tematu , telefon zatrzymuje sie na logo i koniec komputer go nie widzi download mode nie dziala rowniez,

po tym zabiegu :) ze stykaniem stykow bedzie ok?

Wiesz moze albo czy jest taki temat o wersji d802 w ktorym sa pokazane te styki, bo nie wiem gdzie one sie znajduja 

Niestety, nie posiadam d802, a d855 więc niespecjalnie mógłbym ci pomóc. Przykro mi. Musiałbyś ew. pogadać z autorem tematu albo osoby, które pisały w tamtym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

podłącz telefon kiedy się uruchomi i stanie na tym logo, następnie odpal kdz i w trybie cs emergency wgraj mu stocka, jak nie będziesz wiedział jak to napisz a pokażę Ci to na zrzutach ekranu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

telefon zostal naprawiony dzieki czlowiekowi ktory napisal poradnik do ktorego link dalem nizej i rowniez King_Stone_69 ktory ten link wyslal do tego watku . nie bylo to zbyt trudne . mozna jednak zrobic to inaczej tak jak zrobilem to sam: przylozyc drucik do stykow przez kilka sekund az komputer da nam znac ze zostalo podlaczone nowe urzadzenie , trzeba trzymac drucik az do momentu zainstalowania sterownikow . W moim przypadku (w wersji D802 32gb) byly to styki polozone na srodku.   

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności