Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Sony Xperia M] Problem z Systemem


sank12

Pytanie

Witam.

Mam mały problem i nie wiem co robić. A mianowicie:

na mojej m-ce miałem ROM ResurrectionRemix-M-v5.7.4-20160922-nicki  i wszystko działało poprawnie do czasu gdy przy uruchamianiu aplikacji pokazał się komunikat ze aplikacja Touchbet (czy jakoś tak podobnie  :) ) została zatrzymana. Tak więc zrobiłem reset telefonu, gdy telefon się uruchamiał pojawiła się optymalizacja niektórych aplikacji a następnie czarny ekran i komunikat że trzeba wpisać jakieś hasło żeby włączyć (dostać się do) androida ( "To start Android, enter your password")  tak więc wpisuje jakiekolwiek hasło i wyskakuje komunikat że hasło poprawne  ale dane są uszkodzone " The password you entered is corect but unfortuately your data is corrupt" i że trzeba zrobić factory reset . Tak więc postanowiłem zrobić wipe systemu i wgrać go od nowa. Lecz i tu pojawia się problem na samym początku po uruchomieniu  TWRP pokazuje sie taki komunikat: "TWRP can leve your system partition unmodfied to make it easier for yo to take oficjal updates.
TWPR will be unable to prevent the stock ROM from replacing TWRP and will not offer to root your device"

 

Następnie gdy chcę zrobić wipe systemu pojawiają się błędy typu "filed to mount /data (invalid argument)" , "unable to mount storage". 

Próbowałem wgrać jeszcze raz TWRP, jednakże to nic nie daje i nie wiem już co mam robić.

 

 

Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Już znalazłem stocka.

 

Jeszcze mam mały problem z flashtoolem a mianowicie wrzuciłem ten plik .ftf do folderu /.flashTool/firmwares, jednakże gdy włączę program flashtool to w opcji flashmode nie wyświetla mi tego stocka abym mógł nim fleszować telefon. Co zrobić aby flashtool go znajdował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności