Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S3] telefon zawisl na logu startowym Samsung


darekman

Pytanie

Witam 

Mialem rom lineage os 14.1 zostal podlaczony do ladownia i rano zauwazylem ze nie startuje tylko zostal na logo samsunga probowalem z funkcji odin zaladowac ale pojawia sie infrmacja problemu pit a uzywam jedno plikowego romu nie wiem czy to wina cabla bo pokazuje polaczenie z odin czy rom nie wlasciwy i nie chce zaladowac help! tu mam wersje 3 plikowa z pit jakby ktos potrzebowal https://androidnow.pl/topic/522-rom-i9300xxalef-3-plikowy-newbl-debrandowanie-czyszczenie-sgs3-z-nowym-bootloaderem/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
4 hours ago, DusieK said:

Temat poprawiony

Inny soft? Kabel? Port? System na urządzeniu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

znaczy czy probowalem uzywac inny soft niz odin3 v3.04? port usb zmienialem teraz uzywam win7 poprzednio byl win10 odin widzi w trybie download, kabel musze zamowic bo mam tylko jeden ktory wykrywa odin. ostatni system na tel byl odin programu recovery nie moge TRWP nie moge uruchomic chyba go Lineage Os 14.1 wyczyscil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@up
Soft to nie odin, odin to program do ściągania romu na telefon. Pobierz to -> pobierz to. Zaflashuj przez niego TWRP, sformatuj WSZYSTKIE partycje, upewnij się czy wszystkie są ext4, uruchom tryb download oraz spróbuj zaflashować ROM. Tutaj masz system zwykły, zaflashuj go po wejściu w tryb Download. Ten plik systemu dajesz do AP Kliknij w to -> pobierz to

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
On 5/13/2017 at 2:42 PM, TheUltiPL said:

@up
Soft to nie odin, odin to program do ściągania romu na telefon. Pobierz to -> pobierz to. Zaflashuj przez niego TWRP, sformatuj WSZYSTKIE partycje, upewnij się czy wszystkie są ext4, uruchom tryb download oraz spróbuj zaflashować ROM. Tutaj masz system zwykły, zaflashuj go po wejściu w tryb Download. Ten plik systemu dajesz do AP Kliknij w to -> pobierz to

nie fleshuje mi niestety :( ktos moze mi zrobi pit ze sprawnego galaxy s3 GT-I9300? 

odin.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Myśle że przy ODIN'ie nie dodałeś pliku z .pit'em przy Kategorii .pit ale przy Innym modelu (S7580) było zadane przeze mnie ale myśle że pod ten Model (i9300) Doskonale pasuje do tego przykładu -> 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności