Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Huawei P8 Lite] Wi Fi nie dziala


rajder_

Pytanie

Zainstalował omnirom wszystko super działo... W pewnym momencie telefon przymulil i WiFi przestało działać próbowałem prowyrcac kopie systemu która miałem przed zainstalowaniem omnirom i WiFi nadal nie działa... Czy modół Wifi mógł się spalić podczas użytkowania innego Romu?

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

przejrzałem już chyba każde możliwe forum... i chyba jednak to jest moduł najgorsze będzie z gwarancją według imei jest ale czy serwis uzna nawet jak zablokuję bootloader to już nie wiem. Jak wgranie stocka mi nie pomoże to będę odsyłac na grarancje ale boję się, że jej nie uznają i naprawią na mój koszt. Wie ktoś jak to jest z nie uznaną gwarancją? Od razu naprawiają na koszt właściciela czy najpierw wysyłają zapytanie czy mają naprawić czy odesłać bez naprawy. Naprawy na mój koszt się boję ponieważ nie mam teraz pieniędzy...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Pisałem z serwisem.

-Dziękuję serdecznie za pomoc, więc nie trzeba się bawić w blokowanie bootloadera?

-Wystarczy posiadać oryginalny soft i recovery i można śmiało wysyłać na gwarancje?

 

+Witam producent nie przewiduje na dzien dzisiejszy zadnych restrykcji wobec odblokowanego bootloadera wiec jak najbardziej wszystko bedzie naprawione w ramach gwarancji.

 

Pozdrawiam / Best Regards

Tomasz Wieczorek

 

 

Ale tak czy siak przywrócę stocka i recovery. Teraz tylko załatwić jakiś telefon w zastępstwo i można wysyłać na gwarancję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności