Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Modyfikacja sterowania w grze


burzaa4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałam się dowiedzieć czy jest możliwość zmodywikowania sterowania dotykowego na np. przyciski w grze Sky Force Reloaded. Producent nie przewidział faktu że ktoś lubi grać np. padem.Dodał tylko sterowanie ekranem dotykowym a ja chciałabym pograć padem od ps3, pad mam już sparowany z tabletem i w niektórych grach działa to świetnie ale niestety nie w Sky Force Reloaded. Skoro można modyfikować aplikacje np dodając extra bronie czy gwiazdki to czy jest możliwość dodania sterowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, żeby stworzyć sterownik trzeba się znać na programowaniu (nie nauczysz się tego w tydzień i nie dostaniesz gotowej instrukcji). Po drugie, żeby dodać sterownik potrzebujesz kodu źródłowego aplikacji, którego nie dostaniesz chyba, że zapłacisz autorowi. Dopiero potem kompilujesz od nowa aplikacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, android_reg_edit napisał:

Po pierwsze, żeby stworzyć sterownik trzeba się znać na programowaniu (nie nauczysz się tego w tydzień i nie dostaniesz gotowej instrukcji). Po drugie, żeby dodać sterownik potrzebujesz kodu źródłowego aplikacji, którego nie dostaniesz chyba, że zapłacisz autorowi. Dopiero potem kompilujesz od nowa aplikacje.

Hm w czasie oczekiwania na odpowiedź znalazłam inne rozwiązanie mianowicie program "tincore keymapper pro" da się dodać sterowanie padem.Wcale nie trzeba się znać na programowaniu raczej na języku angielskim.Zresztą i z tym sobie poradziłam. Pograłam w sky force na padzie ale widzę że mimo obsługi pada ta gra ma inną wadę mianowicie statek zwalnia za każdym razem gdy zdejmę palec z gałki od pada ale to już inna bajka(poprostu taka gra).W każdym razie da się dodać sterowanie padem nie znając się na programowaniu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności