Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[HTC Desire 500(Single SIM)]Nie chce się uruchomić.


Kontener

Pytanie

Witajcie.

Ostatnio podarowałem mojemu młodszemu bratu telefon. Przez ostatni miesiąc, półtora wszystko było w porządku, ale teraz zaczęły się problemy.

Telefon był składany z dwóch różnych:

-Z mojego starego(biały) jest sprawna płyta główna i ta mniejsza na dole

-Z drugiego(czarny) mam ekran, aparat i obudowę.

Telefon miał Hard Reset, ponieważ mój brat zapomniał hasła. Pojawił się też problem z HTC Sense którego zaczęło wywalać.

Co do problemów z uruchamianiem:

-Uruchamia się, pojawia się pierwsze logo HTC, potem dźwięk wraz z drugim logo(z Beats Audio) i czekam tak dopóki się nie rozładuje(lub wyciągnę baterię)

-Uruchamia się, pierwsze logo i z automatu włącza się Fastboot, reboot i z powrotem to samo

Jeżeli macie jakiś pomysł jak to rozwiązać piszcie. Dziękuję za każdą odpowiedź.

PS. Poniżej podam dane z Fastboot'a

*** LOCKED ***

*** Security Warning ***

Z4U PVT SHIP S-ON RL

HBOOT-1.03.0001

RADIO-14.16.3Q4.22

OS-1.34.118.2

eMMC-boot

Aug 20 2014,16:44:55.0

(Dalej opcje wyboru)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

https://kiahosseini.github.io/help/2016/10/27/installing-stock-rom-on-htc-desire-500-using-ubuntu-16-04.html

 

Może to pomoże? Chociaż z tego co rozumiem to telefonu nie da się uruchomić a debugowanie USB jest wyłączone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dnia 27.04.2017 o 21:00, android_reg_edit napisał:

https://kiahosseini.github.io/help/2016/10/27/installing-stock-rom-on-htc-desire-500-using-ubuntu-16-04.html

 

Może to pomoże? Chociaż z tego co rozumiem to telefonu nie da się uruchomić a debugowanie USB jest wyłączone?

Niestety telefonu nie da się włączyć, a debugowanie było wyłączone. Poczytałem trochę i wychodzi na to, że w Desire 500 pada kość pamięci na płycie głównej. Prawdopodobnie jedynym wyjściem jest wymiana płyty głównej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności