Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy S4] SuperTouchWiz v5


PatrzKomuUfaszGb

Rekomendowane odpowiedzi

267595Screenshot.jpg.6f79717e7034d7e208d89831e7d5c739.jpg

58fccab02cc31_http-2F2Fimg4.hostingpics.net2Fpics2F550806ScreenshotB.png.a8c79703f71d5252ac6ecb8ccd78066f.png

 

Debloated - Rooted with SuperSU - Imperium Kernel v5.1 Xperia Z5 Premium Audio - Note 4 Multi and Pop-Up Windows - S5/S6/N4 Apps Themed like S8

 

WYMAGANIA

1. Modem & Bootloader XXUHQC1

2. Twrp

 

INSTRUKCJA

1. Sflashuj Modem & Bootloader PK2XXUHQC1 Odinem

2. Skopiuj paczke z romem do pamieci urządzenia lub karte pamieci

3. Full wipe

4. Flash ROM

5. Reboot to system

 

POBIERZ 

SuperTouchWiz v5

Black UI White UI

v-5 Stock Samsung Kernel

Bootloader Modem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam proszę napisać w które okienka wstawić plik Bootloader i plik Modem w Odinie ?

mam Odina v 3.10.7

mam do wyboru okienka:

BL

AP

CP

CSC

Proszę o pomoc

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PatrzKomuUfaszGb napisał:

 

Jeśli coś nie jasne pisz.

Witaj teraz wszystko jasne dziękuję za pomoc :-)

pozwolę dodać coś od siebie jeżeli mogę:

zauważyłem że jeżeli instaluje room z włożoną kartą SIM to bywa tak że po zainstalowaniu roomu mam przekreśloną ikonkę zasięgu i dostępne jest tylko połączenie alarmowe kiedy zainstaluje room bez karty SIM i dopiero po zainstalowaniu i skonfigurowaniu włożę kartę SIM do telefonu nie ma problemu z wykryciem karty zasięgu i samego operatora :-)

dodatkowo ostatnim razem zauważyłem dość "ciekawą" sytuację  gdy chciałem powrócić do Roomu który mam w opisie okazało się że przy próbie instalacji tegoż roomu wyświetla mi się komunikat że nie mogę zainstalować roomu "błąd 7" miałem wtedy wgrane recorvery: twrp-3.1.1-0-jfltexx.img co jest dziwne ponieważ wcześniej nie raz instalowałem inne roomu po przez niego i było ok w tym i sam: Resurrection Remix-N-v5.8.3-20170502 7.1.2 musiałem się przesiąść na recorvery: CWM 6.0.4.7 Touch wtedy w/w room się zainstalował bez kłopotu jest także recorvery: philz_touch_6.07.6-jfltexx.tar który także jest ok :-)

więc jest w czym wybierać :-)

jako dodatkową informację napiszę że nie każdy room zainstaluje się z danym recorvery co jest dość zastanawiające dlaczego tak się dzieje

najczęściej pokazywanym recorvery w poradnikach przy instalowaniu roomów na YT jest twrp-3.1.1-0-jfltexx.img lub jego starsze wersje

lecz okazuje się że to w/w recorwery nie zawsze działa z danym roomem po mimo że na "filmiku" jest pokazane że się dany room na tym recorvery instaluje

proszę o odpowiedź dlaczego tak się dzieje że nie na każdym recorvery da się zainstalować dany room ?

a także dlaczego w recorvery twrp-3.1.1-0-jfltexx.img wyświetliło mi "błąd 7" skoro wcześniej na tym recorvery sie room instalował z mego opisu ?

room pobrałem z oficjalnej strony więc jest z nim wszystko ok

 

Dziękuję za okazaną pomoc i ewentualne odpowiedzi na nurtujące mnie pytania

jak to mówią "kto pyta nie błądzi" lub "koniec języka za przewodnika"

dlatego pytam mądrzejszych od siebie :-)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności