Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Telefon do 500zł na którym chodzą pokemony bez lagów


TheUltiPL

Pytanie

Witam, mam od dawna, taką myśl. Piękną myśl, żeby zagrać w pokemony. No dobra. Wychodzę na dwór, włączam na drugim phonie neta. Odpalam pokemonki i nagle, musze czekać 10 minut aż się włączą. Klikam Sign out po 10 potem google i potem 5 minut i jestem w grze. Ale niestety, mam takie okropne ściny, że jak wchodze w profil, dopiero po 15 sekundach się odpala menu. Rzucam pokeballa to mi zlaguje pokemon atakuje i nie trafiony rzut.
Muszę to naprawić, i postanowiłem że kupię w miarę dobry telefon który sprawuje się do pokemonów. Do 500zł, bo nie jestem bogaty żeby s7edge kupić za 1500. Po prostu normalny telefon, 1280x720, żeby chodziły te pokemony. I od razu mówię, że telefon ma chodzić na stocku. Chciałbym albo kitkata albo lollipopa. Bez żyroskopu może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zdecydowanie polecam używany Galaxy S5. Wciąż dobry telefonik. Wymienna bateria i prosty w nawet samodzielnej naprawie. Osiągalny bez problemu za 500-600zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

"I od razu mówię, że telefon ma chodzić na stocku."

Mógłbym o to zapewnić że w Przypadku przy S5'tce bez Root'a,Lineage'a (7.1) oraz "Skip Check roota" nie da rady. Wiadomo: Typowe "eMMC 5.0" oraz "LPDDR3" dają sobie we znaki że Dobre będzie jako pod KitKat wraz ze MHL-HDMI

A jeśli mowa o dłuższej grywalnośći to już lepiej jest dokładać do "Redmi 4A" [Porównanie ze J3 2016: m.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8419&idPhone2=7760],w Przeciwnym wypadku wypadałoby poczekać aż S6 stanieje... (I wcale nie jest to prawda że nie da się zmienić baterii na +1050mAh z S7 Edge wręcz na Reddit'cie są posty do niego.)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności