Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Core Plus] reset przez przycisk


djde

Pytanie

Witajcie:) 

Posiadam od dwóch lat mianowicie ten telefon. Nie posiadał on żadnych awarii do wczorajszego dnia. A więc słuchałem muzyki ale że dotarłem do pracy już więc wyłączyłem odtwarzacz i nacisnąłem przycisk "POWER".

telefon nie chciał się zablokować a po chwili zaczął się w kółko resetować Pomyślałem że soft albo przycisk. Ale po godzinie go włączyłem i wszystko działało normalnie  ale guzik "power" nadal resetował telefon a dłużej przytrzymany powodował wyskoczenie okna normalnego do wyłączania telefonu czy wejścia w offline. jeśli wybrałem wyłącz telefon od razu się włączał. Tak samo było po wyjęciu baterii telefon automatycznie się uruchamiał.  Znajomy polecił mi zrobienie ustawień fabrycznych więc to zrobiłem ale zero innej reakcji niż była. 

 

Chciałem wykonać hard reset ale jeśli przytrzymam ten "power" wejdę w tryb dowlandu i po chwili jest reset telefonu i nowe uruchomienie telefonu. 

 

 

Telefon nie zalany. 

Soft oryginalny pod banderą playa.

 

Jakieś sugestie co można zrobić by działał normalnie ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
6 godzin temu, djde napisał:

Ale po godzinie go włączyłem i wszystko działało normalnie  ale guzik "power" nadal resetował telefon a dłużej przytrzymany powodował wyskoczenie okna normalnego do wyłączania telefonu czy wejścia w offline. jeśli wybrałem wyłącz telefon od razu się włączał. Tak samo było po wyjęciu baterii telefon automatycznie się uruchamiał.

Napisz to logicznie bo i nic z tego nie można zrozumieć.

"wszystko działało normalnie  ale guzik "power" nadal resetował telefon" - no to chyba nie do końca jest normalne

" jeśli wybrałem wyłącz telefon od razu się włączał" - ??? WŁĄCZAŁ się po WYŁĄCZENIU?

"Tak samo było po wyjęciu baterii telefon automatycznie się uruchamiał" - uruchamiał się bez baterii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności