Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Win7] Dysk C jako dysk przenośny


KoorloPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam zamiar zainstalować dysk SSD w moim laptopie, lecz na obecnym dysku hdd 2,5" mam dużo plików i zdjęć (m.i.n na partycji C:). Mam zamiar postawić Win7 na SSD i dokupić "kieszeń", do której można wsadzić dysk 2,5" i podłączyć po usb.. i tu mam problem - czy po podłączeniu do komputera pod usb tej kieszeni wszystkie partycje (czyli np systemowa, na której są zdjęcia.. partycje są w sumie 3) będą widoczne i czy można "grzebać" w jej plikach. Proszę o szybką odpowiedź! Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak będzie to wszystko widać i będzie można grzebać po wszystkich folderach ponieważ wszystko zostanie na tym dysku. (aczkolwiek będzie długo ładowało niektóre foldery systemowe. Ja tak miałem) Ja proponuję pożyczyć od kogoś dysk przenośny, poprzenosić sobie wszystkie dane (zdjęcia,muzyka,filmy itd.) na niego a ten dysk sformatować. I po włożeniu w kieszeń skopiować sobie wszystko na niego. Ponieważ w innym razie będziesz miał pełno pozostałości po systemie i programach (śmieci), które niepotrzebnie będą zajmowały Ci miejsce na owym dysku ;)

Jest tez druga opcja https://www.morele.net/kieszen-gembird-adapter-hdd-do-laptopa-5-25-2-5-slim-12mm-mf-95-02-849220/?gclid=CjwKEAiA6OnFBRDcgt7YmPKI33ESJACJoTJYBT--i_FtIurw7hUIC3yJkJan-KjLC_sOWFsFn8cTTxoC6Wfw_wcB&gclsrc=aw.ds

Powiem Ci że ciekawa alternatywa, o ile nie potrzeba Ci CD-ROMu ;) Oczywiście przed kupnem takowej kieszeni, sprawdź sobie najpierw jakie masz złącze CD-ROMu żeby taką samą kieszeń kupic.

 

PS. A jeśli chodzi o SSD to bardzo dobry wybór ;) polecam, laptop po włożeniu takiego cudeńka włącza się w mgnieniu oka :D a i programy włączają się/chodzą niemiłosiernie szybko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności