Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy mini 2] Urządzenie nie reaguje poprawnie


agusia786

Pytanie

Hej pewnego razu bawiłam sie z recovery mode i cos wcisnełam przez przypadek i od tamtego momentu tel tylko lekko sie podswietla reaguje na przyciski czasem pokazuje sie logo samsung witamy ale nic dalej. Nie włącza się probowałam znow właczyc tryb recovery ale tylko czuje wibracje. Telefon swieci na czarno( widac ze ekran działa ) ale nic nie moge zrobic. Macie jakis pomysl o co chodzi ? myslalam zeby zainstalowac nowe oprogramowanie czy cos za pomoca Odina ale nie wyszukuje mi telefonu. Odrazu dodam ze srednio sie na tym znam ale to chyba widac po tym jak pisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Sterowniki powinny sie same zainstalowac jesli masz win7+ i podlaczysz telefon w trybie download, nigdy nie mialem z tym problemow. Co sie dokladnie dzieje gdy usilujesz wejsc w tryb download? pobrane.jpg.4cad148b00d683f51fbbe56f39deff12.jpg

Powinno takie cos sie pojawic i wciskasz wtedy volume up. Masz takie cos? I napewno dobrze to robisz? Przycisk home + volume down + power off, w ten sposob wchodzisz w tryb download. Kolejna sprawa z tym wyswietlaczem to on moze dzialac a czasami nie. Sam mam ostatnio podobny problem, piksele sie popalily i jak wlaczam telefon to jest logo tak bardzo delikatnie podswietlone i czarny ekran chwile pozniej ale w wiekszosci czasu dziala normalnie wiec nie mozesz tego wykluczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak staram sie wejsc w tryb download to tylko mi wibruje telefon i tak naprawde nic nie wyskakuje zadne napisy nic ekran czarny. Ale gdy chce go wlaczyc włącza sie i pokazuje logo samsunga i tyle nic wiecej i pokazuje to tyle az go wylacze. Czy jest mozliwosc ze jakos android mi sie odinstalowal czy cos? skoro telefon nie chce dalej sie wlaczyc ani wejsc w tryb download? Myślałam ze to moze cos z ekranem ale normalnie logo sie ukazuje :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Raz mialem podobna sytuacje bardzo dawno gdy zaczynalem przygode z androidem na bardzo starym samsungu juz nawet nie pamietam jaki model ale wygladalo to identycznie, chcialem wlaczyc telefon i pokazywalo sie logo i tyle, ciemny ekran. Lecz bylo to efektem mojej zabawy, namieszalem cos z partycjami i systemowa pamiecia ale tryb download normalnie sie wlaczal bez problemow. Szczerze powiedziawszy mi osobiscie sie nie przytrafilo zeby tryb download sie nie wlaczyl ani nie slyszalem o tym. Musisz zaczekac na opinie jakiegos uzytkownika ktory mial z tym do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sprawdź czy bez baterii się odpalił tryb download, jeśli nie to przytrzymaj baterie podczas włączania trybu download

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności