Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Jaki zamiennik za www.get.cm ?


vanderort

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam starego tab p1000. Niestety zainstalowałem na nim Lineage i wszystko się zamuliło.  Najlepiej chodziło na nim cm11. Jednak od jakiegoś czasu nigdzie nie mogę znaleźć cm11 w wersji nightly - najnowsze było z czerwca 2016. Co się stało ze stroną www.get.cm lub https://download.cyanogenmod.org/ ?   Czy znacie może jakieś archiva gdzieś na serwerach lustrzanych gdzie możnaby jeszcze znaleźć te ROMy ? Dzięki za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, to było pierwsze miejsce gdzie szukałem gdy przestały działać get.cm, i ta druga strona. Niestety, dla tego modelu i tego CM (CM11) nie ma pliku nightly. Chodzi dokładnie o cm-11.0-20160815-nightly-p1, to ostatni jak się oficjalnie pojawił ale ani na androidfilehost ani na chomikach itp. nigdzie tego niema.

 

OK, przed chwilą znalazłem na jakimś rosyjskojęzycznym forum, dobrze, że mam wartość hash to wcześniej sprawdzę czy nie ma w nim jakiś "niespodzianek". A swoja drogą te strony z oprogramowaniem, o których wspomniałem, że są nieaktywne, nie wiem dlaczego zostały zamknięte (być może z uwagi na przekształcenie się cm w lineage) Jednak dostęp tam nadal byłyby bardzo pomocny wielu osobom, które chciałby dać "kopa" swoim starym urządzeniom. Być może koszt hostowania tylu plików trochę kosztuję, ale sądzę, że one same na siebie zarobiły by nawet bannerami reklamowymi, zważywszy na ilość odsłon i pobrań takiego oprogramowania, ktoś na tym mógłby nieźle zarobić, ale widać na razie nikt na to chyba nie wpadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności