Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Sony Xperia Z] Pamięć wewnętrzna jako dysk wymienny?


jankessster

Pytanie

Witam,

Ostatnio wgrywałem kit kata to C6603. Wykonałem kopie SMS-ów, kontaktów, historii połączeń, ale zapomniałem zrobić kopię zdjęć.
Oczywiście zrobiłem to flashtoolem z opcją Wipe. Dane zniknęły. Próbowałem każdym programem odzyskać dane znajdującym się w sieci, jednak bezskutecznie. Chciałbym zrobić kopię po-sektorową jednak pamięć wewnętrzna o którą sie tu rozchodzi jest odczytywana tylko w trybie MTP, co za tym idzie żaden program jak chociażby DMDE nie widzi smartfona.
Czy jest jakaś możliwość żeby podłączyć pamięć wewnętrzną jako dysk wymienny. Dodam że korzystałem z emulatorów dostępnych w sklepie Google Play
Pozdrawiam.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Masz nam myśli coś w stylu obrazu dysku jaki wykonuje się na komputerach?

Możesz wykonać kopię każdej partycji (dane, system itp.) czyli będziesz miał plik z "obrazem" całej pamięci telefonu. Wykonuje to się z poziomu TWRP lub po przez aplikację Flashfire. Taki plik możesz wgrać nie posiadając systemu w telefonie. Flashujesz i masz gotowy telefon do pracy. 

Polecam jednak zrobienie tego przez TWRP, gdyż możesz uruchomić je bez systemu. Flashfire działa z poziomu Androida, więc jeżeli wywali Ci system Flashfire też nie odpalisz. Nie wiem czy kopie zrobioną w Flasfire można wgrać przez TWRP.

Przy tworzeniu kopi wskazujesz jej miejsce (pamięć telefonu, karta SD lub USB OTG), potem możesz bez problemu przenieść plik na komputer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności