Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG Spirit 4G LTE] Bateria rozładowywuje się przez noc


runologia

Pytanie

Witam, mam taki problem, gdy naładuję telefon ( testowałem na kilku ładowarkach ). A więc odłączę o 22 to o godzinie 10:00 telefon ma 5-10% baterii. Telefon nie jest używany a bateria pada, nie ma w nim karty, dane wyłączone, ekran wygaszony, przywracałem ustawienia fabryczne nic nie dało. Czy bateria do wymiany ? Pytam dlatego że czytałem coś że może pomóc nowy soft, ale nie chcę popsuć telefonu gdyż nigdy nie wgrywałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

okej zaryzykuję i chyba kupię, ale też ciężko z tym bo nie chcę na jaką tandetę starą trafić. Te baterie z allegro niby piszą że oryginał ale niektóre mają 2040 pojemność a oryginał ma 2100. Do tego to oznaczenie

u mnie jest BL-52 UHB natomiast na allegro BL-52 UH. Czy to jakaś wielka różnica? Podam link dla przykładu 

 

Tu jest "niby oryginał" http://allegro.pl/oryginalna-bateria-lg-l70-l65-d320-bl-52uh-spirit-i6204163214.html

Tu jest ta z mniejszą pojemnością, w opisie twierdzą że jest oryginalna http://allegro.pl/bateria-lg-bl-52uh-spirit-l70-d280-2040mah-oryg-fv-i6421607450.html

 

a tu foto oryginalnej 

2040mAh-BL-52UHB-Mobile-Phone-Battery-For-LG.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ktoś coś więcej podpowie ? Mam nową baterię z końca 2016r pordukcja i 3h i tel pada.. Nie ma na nim nic, nawet z nudów oprogramowanie na nowo wgrałem, 

 

Sprawa wygląda tak, Spirita mam od niedawna jako "służbowy". Telefon jest bez karty sim i przez noc mimo że jest zablokowany to bateria i tak ze 100 do 60 zeszła od 23-9 ( nie był nawet odblokowywany przez noc) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Ktoś coś więcej podpowie ? Mam nową baterię z końca 2016r pordukcja i 3h i tel pada.. Nie ma na nim nic, nawet z nudów oprogramowanie na nowo wgrałem, 

 

 

 

Sprawa wygląda tak, Spirita mam od niedawna jako "służbowy". Telefon jest bez karty sim i przez noc mimo że jest zablokowany to bateria i tak ze 100 do 60 zeszła od 23-9 ( nie był nawet odblokowywany przez noc) 

 

Coś zre baterię.

To jest pewne. Ewentualnie obstawiałbym wadliwy model lub jakieś zwarcie na płycie głównej.

Weź zrób tak.

4 razy twardy reset.

Root, wgranie xposed i greenify.

Pomrożenie niepotrzebnych aplikacji.

Jak to nie pomoże to coś walnięte z płytą główną.

Miałem Spirita 4g. Nawet mu aktualizacje do 6 wgrałem.

I jak był nieużywany bateria trzymała 3 dni z kartą SIM i wyłączonym internetem.

5h bateria trzymała jak cały czas z internetu korzystałem, plus muzyka i wyświetlacz na 100% ustawiony był.

Na stocku 5 i androidzie 6

Także jak dla mnie coś jest z twoim ewidentnie nie halo

 

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności