Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy Ace2][4.3.1][TeamCanjica] CyanogenMod 10.2 Galaxy Ace 2


Pawliniak

Rekomendowane odpowiedzi

reakcja na powyższy post o.O

 

btw.

 

Jest to możliwe, bo masz custom rom. Oczywiście jest to port i nie wszystko działa jak na oryginalnym stocku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie jakieś 5 min temu zainstalowalem CM 10.2 z tego poradnika i zrobiłem reboot i to powinno się tak długo ładować? Chodzi mi o ten ekran co jest ta "twarz CM" i wokół tego strzłka się kręci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zainstalowałem ten ROM jakiś czas temu. Chciałbym zmienić dzwonek i dźwięk alarmu na własny ale do wyboru mam tylko systemowe. U kumpla na innym telefonie z CM podczas ustawiania wyświetla się zapytanie jakiej aplikacji użyć z opcją "Przechwytywanie multimediów". Co musze zrobić/doinstalować aby i u mnie cos takiego się pojawiło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam . Mam problem z wysyłaniem plików przez Bluetooth

 . Mianowicie po wysłaniu 1 - 2 % Bluetooth się resetuje i wysyłanie się przerywa ale pliki mogę odbierać bez problemu .  A i jest kicha z tym GPSem nawet po zainstalowaniu fixa :( . Jak ktoś by pomógł to był bym wdzięczny :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co w przypadku gdy telefon "wisi" od ponad 30 minut na logo z wirującą strzałka?

Już nieaktualne, uruchomiłem jeszcze raz i włączył się po minucie.

Jeszcze jedno pytanie, nie mogę nigdzie znaleźć apki sklepu google, tzn pobrałem już 3 wersje, niestety każda tak szybko jak się uruchamia tak szybko się wyłącza. Ma ktoś w ogóle ten sklep pobrany czy nie korzystacie z tego. Mi by się przydał bo zdecydowanie szybciej mógłbym pobrać programy typu viber niż przez przeglądarka i z aktualizacjami nie ma problemu.

Zauważyłem jeszcze problem z kontaktami, mam wszystkie zapisane na karcie sim, na innym telefonie mi je normalnie pokazuje, na ace ii wyświetla brak kontaktow i również nie można dodać żadnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem ponownie, jednak nadal mam kilka problemów, menadżer plików nie wykrywa mi karty pamięci. Chciałem, ją partycjonować aby aplikacje instalowały mi się na niej. Niestety w CWM nie ma tej opcji. A to dziwne, bo przecież jak wgrywałem room to własnie z karty pamięci, nie z telefonu. Podczas włączania wyskakuje jeszcze, że aplikacja Team Canjica przestał działać. Co do kontaktów to nadal nie działają na karcie sim pojawia się, że ich nie ma, zapisać na kartę również się nie da mimo iż na innym telefonie one istnieją, ale to akurat nie jest problemem. Najbardziej irytuję mnie ta karta pamięci. Jest jeszcze jakiś inny sposób na instalacje aplikacji z danymi na karcie pamięci? APP2SD nie spełnia oczekiwań..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma w tym przypadku za znaczenie CWM ?

Jego błędy są związane z użytkowaniem, a nie instalacją CM

 

Pro po nie działa mu karta pamięci, a nawet nie napisał, ze w CWM ma komunikat can't monut sdcard 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta już chodzi. Jednak wciąż nie mogę sobie poradzić z tym aby gry pobierały mi dane na kartę pamięci. Wiem, że jest to pytanie poza tym tematem ale czy macie jakiś sposób? Wcześniej używałem directory bind, jednak jest to trochę męczące. Teraz próbowałem już sposobu z parytcjonowaniem (jak już wcześniej pisałem) karty pamięci, również sposób z terminalem.Używałem też program External2Internal czy jakoś tak który niby miał zamienić External z wewnętrzną jednak on tak jakby ją zdublował zamiast zamienić. Jakim sposobem wy to macie zrobione?


EDIT:

Znalazłem już rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć, mam małe pytanie co to moda. Zainstalowałem, wszystko śmiga pięknie ale martwią mnie podświetlane przyciski, które świeca się gdy dostaję sms i  gasną dopiero gdy odblokuję ekran i zablokuje go ponownie. Miał ktoś coś podobnego? Nie chcę żeby mi to zjadało baterię :\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka.

Także mam problem z podświetlanymi przyciskami. Wyłączyłem je w opcjach, a one nadal świecą. Raz cały czas a raz w ogóle.

Druga sprawa:

Co zrobić aby móc odbierać i wysyłać mmsy? Naczytałem się już milion tematów na ten temat ale nic z nich nie rozumiem...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersje nightly mają to do siebie, że nie działają mmsy. (co najciekawsze działają dla sieci play) 

Jeżeli chcesz aby działały, to musisz instalować wersje 'Stable'

 

Co do podświetlenia, to nie wiem czy to nie wina kernela.  Też masz czujnik na przodzie, być może on działa tak przez niego 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem wersję, która jest podana w tym temacie. Nie jest ona czasami stable?:-)

Wrzuciłem sobie CM 11 i tam już nie ma problemu z mmsami. Jednak z uwagi na to, że nowszy CM jest wolniejszy postanowiłem powrócić do 10.2. Zobaczymy czy taki powrót do 10.2 coś uradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności