Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG G2 mini] LaOS 14.1 uszkodził telefon


adik1654

Pytanie

Witam, poprzednim razem Lineage uszkodził mi kartę sd, akurat za tym jakoś nie płakałem, ale teraz Lineage uszkodził mi telefon :(! Wczoraj chciałem zaktualizować wersje Lineage poprzez updater, który jest w tym romie, aktualizacja się pobrała, wyświetliła się informacja, że aktualizacja wymaga kompatybilnego recovery aby wszystko przebiegło automatycznie. Kliknąłem kontynuuj i o dziwo rom sam się nie zainstalował, po prostu przerzuciło mnie tylko do recovery (TWRP 3.0.2-0), romu nie było nigdzie w pamięci wewnętrznej ani na karcie sd więc nie miałem jak go sflashować. Na szczęście miałem backup pierwszej wersji Lineage którą zainstalowałem, zrobiłem wipe i ją zainstalowałem, kliknąłem uruchom system, ale gdy telefon się włączał to od razu w tryb recovery :( a próbowałem wgrywać rom aż 4 razy i nic. Nie mogę wgrać żadnego systemu poprzez recovery, myślę że jedyną opcją jest wgranie stocka przez LG Flashtool :/, nie chce powracać do stocka, pomocy! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Oki, na przyszłość nie używaj aż takich świeżych rom'ów,

Poczekaj z miesiąc aż poprawią większość bugów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A ja uwazam ze to wina recovery. Ja bym wrocil do 3.0.0. Wedlug wielu jest najlepsze. Te powyzej 3.0 nie sa kompatybilne z wieloma romami. Ja tez mialem kilka podobnych problemow ale w koncu ktos madry uswiadomil mi ze najnowsze nie znaczy najlepsze? zauwaz ze np. 3.1 nie widzi karty sd. To tylko taki przyklad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dnia 1.02.2017 o 10:08, PatrzKomuUfaszGb napisał:

A ja uwazam ze to wina recovery. Ja bym wrocil do 3.0.0. Wedlug wielu jest najlepsze. Te powyzej 3.0 nie sa kompatybilne z wieloma romami. Ja tez mialem kilka podobnych problemow ale w koncu ktos madry uswiadomil mi ze najnowsze nie znaczy najlepsze? zauwaz ze np. 3.1 nie widzi karty sd. To tylko taki przyklad.

Jak wrócić do 3.0.0? Wystarczy Sflashować starszą wersję jeśli mam aktualnie 3.0.2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności