Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG Optimus G2 Mini] Nie widzi karty - LaOS 14.1


adik1654

Pytanie

 

Czesć mam problem, polega on na tym ,że telefon nie czyta zewnętrznej karty, a może zaczne od początku. Wczoraj podczas słuchania muzyki zauważyłem komunikat "wysuwanie karty sd". Miałem te problemy również na cm 13, ale wystarczało, że wyjąłem i włożyłem karte. Komputer karty nie widzi, więc nie mam szansy na żaden format, próbowałem też włożyć ją do 2 innych telefonów i niestety nic. Inne karty mój telefon odczytuje. Czy jest możliwość, że karta została nieodwracalnie uszkodzona?

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zobacz czy widać ją w recovery ;

Napisz jaki maaz model urządzenia,  to przeniosę i poprawię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli jej nie widzi żaden telefon to spróbuj sformatować programem sd formater na kompie jeśli się da,  jeśli nie to prawdopodobnie przez ten rom karta padła,  lub ze starości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Jeśli jej nie widzi żaden telefon to spróbuj sformatować programem sd formater na kompie jeśli się da,  jeśli nie to prawdopodobnie przez ten rom karta padła,  lub ze starości



Próbowałem programem GParted, ale nic nie dalo, spróbuje jeszcze coś zrobić tym sd formater .

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ok,  daj znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Uważaj na tym bulidzie na karty pamięci,  skoro na tym co masz poległa,  to może nowa również skończyć się ;

Zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności