Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

telefon ze wsparciem devów do 700 zł


r0xden

Pytanie

tj w temacie.

Telefon ma byc nowy (niestety nie mam mozliwosci kupic uzywki), miec jakies wsparcie devów. Aparat min 8MPx

Mam ochote kupic samsunga j5 2015 - całkiem przyzwoite wsparcie deweloperskie (twrp+cm13), aparat 13mpx, stock 6.0.1

Wydaje mi się ze to najlepszy wybor w tej cenie, jezeli tak nie jest uswiadomcie moj blad, przez mojego ace4 bez wsparcia przestalem sie interesowac nowymi cmami i ogolnie smartfonami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Widziałem na allegro moto x play za dziewięćset z hakiem,  ma bardzo dobre wsparcie deweloperskie,  fakt tylko cena przekracza ciut

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ma bardzo dobre wsparcie deweloperskie,  nawet wyjdzie na nią lineage os

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szkoda że nie wchodzą w gre używki. Bo z całego serca poleciłbym Ci Nexus'a 5. Jedynie co to chyba aparat ma 5mpx(?)
A wspracie devów to ma duuuuuże i Nexa kupisz za ok ~500zł. ;)

Wysłane z mojego Nexus 5 CAF przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

#refresh

jeszcze wybieram telefon, ten temat nie umarł. Macie jakies propozycje? Bo w tej kategorii cenowej  najlepszy sie wydaje J5. Motke x play przygarnal bym ale hajs nie pozwala a moto g2 odpada jak dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Koniec końców zbiegiem okoliczności (telefon miał być dla taty, później oddal mi bo mu sie telefon nie podobał zbytnio) nabyłem nowiuteńką S4 z brandem timobajla, niestety bez gwarancji. Ja się lece cieszyć nowym telefonem, narazie stocka nie zmieniam. Dzięki za wypowiedzi pod tematem, a teraz @King_Stone_69 zamknij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności