Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Pomożecie znaleźć antywirusa?


roxter

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim! Planuję zmienić antywirusa, którego używałem dotychczas. Nie spełnia moich wymagań, także najwyższy czas przerzucić się na coś lepszego. Szukam programu do użytku domowego. Takiego, który nie zasypie mnie mailingiem, poradzi sobie z ransomware i nie obciąży jakoś wybitnie kompa. Fajnie gdyby był dość prosty w obsłudze, bo nie ma co ukrywać- specem nie jestem, ogarniam tyle o ile. Jak już pisałem na początku, tym razem stawiam na jakość, także za coś dobrego jestem w stanie zapłacić. Pomożecie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś w stanie zapłacić za antywirusa, to chyba najlepszą opcją będzie ESET. Kompleksowa ochrona i do tego polski. W sumie nawet jak zakupisz komercyjnego Avasta, Nortona czy Kasperskiego to i tak będziesz lepiej zabezpieczony niż przez jakikolwiek darmowy.

Ja osobiście używam darmowego Avasta. Spotkałem się z opiniami, że bardzo obciąża komputer, jednak ja tego nie zauważyłem. Jako, że jest darmowy, jest również okrojony.

Najlepiej postaw Linuxa i nie martwisz się wirusami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema kolego. Komputer padł mi jakiś czas temu wiec trochę wypadlem z obiegu jeśli chodzi o Windows ale jeśli już czegoś używałem to zawsze były to pełne wersje ? uwierz mi za nic nie musisz płacić żeby mieć pełna wersje, są różne metody na reset trial itp. Pobierz to  MEGA NIEZBĘDNIK 8.0 odpal na kompie. Jest to aplikacja bezinstalacyjna, znajdziesz tam linki do programów ich opisów i instrukcji jak zainstalować pełna wersje. To robota takiego chłopaka z innego forum dotyczącego Windows i komputerów. Zapraszam Cię tam www.winclub.pl tam możesz się wiele dowiedzieć Co i jak, możesz też znaleźć wiele programów za które nie będziesz musiał płacić ? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Comodo Antywirus,  jest darmowy i spełnia swoje zadanie;

Co do robaków to mogę Ci polecić Mbam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2017 o 19:13, android_reg_edit napisał:

Jeżeli jesteś w stanie zapłacić za antywirusa, to chyba najlepszą opcją będzie ESET. Kompleksowa ochrona i do tego polski. W sumie nawet jak zakupisz komercyjnego Avasta, Nortona czy Kasperskiego to i tak będziesz lepiej zabezpieczony niż przez jakikolwiek darmowy.

Ja osobiście używam darmowego Avasta. Spotkałem się z opiniami, że bardzo obciąża komputer, jednak ja tego nie zauważyłem. Jako, że jest darmowy, jest również okrojony.

Najlepiej postaw Linuxa i nie martwisz się wirusami :D

No ja właśnie tak myślę, że z darmowymi to nie ma co za bardzo :P

Dnia 27.01.2017 o 08:24, DusieK napisał:

Ja tam nigdy nie miałem antywirusa i wirusa nie złapałem, trzeba umieć korzystać bezpiecznie z kompa emoji16.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ale wiesz, jakaś ochrona zawsze się przyda. Nie wiadomo co tam z internetów może wpaść, a teraz to nietrudno się nadziać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2017 o 08:24, DusieK napisał:

Ja tam nigdy nie miałem antywirusa i wirusa nie złapałem, trzeba umieć korzystać bezpiecznie z kompa emoji16.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Skąd ta pewność? Skanowałeś kiedyś komputer?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary dalem Ci linka do aplikacji gdzie znajdziesz odnosniki do wielu roznych pakietow zabezpieczen darmowych i instrukcje jak je aktywowac. Wielu uzytkownikow tez Ci dalo propozycje darmowych? odnosze wrazenie ze piszesz tylko po to zeby nie wiem... popisac sobie? sorry za szczerosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.02.2017 o 02:07, PatrzKomuUfaszGb napisał:

Stary dalem Ci linka do aplikacji gdzie znajdziesz odnosniki do wielu roznych pakietow zabezpieczen darmowych i instrukcje jak je aktywowac. Wielu uzytkownikow tez Ci dalo propozycje darmowych? odnosze wrazenie ze piszesz tylko po to zeby nie wiem... popisac sobie? sorry za szczerosc.

Sorry ale nie mając antywira nie otwieram linków od nieznajomych :).

Także proszę tylko i wyłącznie o nazwy, ja już sobie sam poradzę z pobraniem :).

ps.: nawet twój nick mi podpowiada aby patrzeć komu ufam :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myslisz ze jakby byl to link z robakiem to antywirus by go wykryl? ? nie mozna popadac z jednej skrajnosci w druga. Na ten przyklad, ludzie szukaja cracka powiedzmy do antywirusa po czym pisza ze crack to wirus bo ich antywirus tak pokazal. Z takim podejsciem zainstaluj avasta albo kup w sklepie antywirusa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avast Antivirus 2017 Pro Setup

Avast Premier Setup

Avast Internet Security Setup

License Keys

 

INSTRUKCJA 

1. Instalujesz avasta

2. Klikasz (.avastlic)

3. Klikasz yes

I tyle masz aktywowanego avasta.

Te linki nigdzie Cie nie przeniosa, odrazu pobierzesz zawartosc ( direct download)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2017 o 17:28, PatrzKomuUfaszGb napisał:

To poszukaj na torrentach.

Tak, i mi policja mi wjedzie na chatę - nie dziękuję.

Pozatym ja tam nie ufam torreentom, słyszałem że hakerzy wstawiają programy zainfekowane jakimiś wirusami które przerabiają komputery np. na koparki bitcoina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności