Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Huawei P8 Lite] Szukam Cyanogemod'a


Szymon Burdziński

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

A ja witam pana i chciałbym zapytać czy przeczytał pan regulamin: 

 

 

TWRP: https://dl.twrp.me/grace/

LineageOS: https://forum.xda-developers.com/p8lite/development/xepeleato-s-lineageos-14-1-t3542120

 

Nie działa nagrywanie wideo, druga karta sim, NFC, GPS i słuchawki

 

W porównaniu z tym, to Lineage OS da się używać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bez roota zmienisz co najwyżej ekran główny. Jeżeli chcesz bardziej zmieniać wygląd potrzebujesz roota, ewentualnie Xposed i jakiegoś tzw. theme engine. Na forum ktoś wrzucił kilka ciekawych motywów, ale nie mogę sobie przypomnieć jak nazywał się ten silnik. Może ktoś pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Żeby zrobić roota musisz odblokować bootloader. Na forum są sposoby na to ale Huawei nie wysyła już kodów odblokowujących emailem. Odblokowanie Bootloadera ROOT i TWRP  Z xposed na huawei p8 lite jest trochę zabawy bo trzeba dopisać kilka linijek w plikach systemu. XPOSED na forum nie ma niestety poradnika, jak będę miał trochę czasu to go napiszę. W tym poradniku na xda trzeba trochę poszukać linków bo ten instalator xposed mi osobiście nie działał musiałem pobierać inny. XPOSED Installer 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak jak przedmówca. Musisz się jedynie pożegnać z gwarancją. Odblokowanie bootloadera to podstawa do jakich kolwiek większych modyfikacji. Sama operacja jest prosta. Wymaga jednak ADB (patrz Poradniki - Android). Jakbyś pytał czym jest Team Win Recovery Project (czyli TWRP) to odpowiedź jest prosta. Jest to taki dodatkowy tryn uruchamiania urządzenia w przypadku gdy się nie włącza. Oryginalnie nie ma za dużo możliwości i dlatego trzeba wgrać nowy. TWRP jest przejrzysty, czytelny i najbardziej kompatybilny z wgrywaniem modyfikacji. Znajdź na twrp.me dla twojego urządzenia i poczytaj u nas o komendach do ADB. Połamania bootloadera!

Tap, tap, tap - morsem z LGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

https://forum.cyanmod.pl/index.php?/topic/9400-[Huawei-P8-Lite]-Instalacja-Xposed tutaj masz link a w tym poradniku gdybyś coś nie zrozumiał to masz też Link do oryginalnego posta na xda

Klik Klik Klik z mojego P8 Lite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności